Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lenne ez ciki? :D 16/f

Miért lenne ez ciki? :D 16/f

Figyelt kérdés

Egy kis novella:

Veletek is gondolom előfordult az ,hogy valakivek vitázol neten és nem értetek egyet egymással. És az hogy egy primitiv emberrel vitatkozni neten? Tegyük fel,hogy én vagyok Péter, az illető pedig Géza(akinek rossz a helyesírása). Vitakozunk azon, hogy pl. miért jött vissza Felipe Massa. Néztem a kommenteket. Géza írta: "mindegy ugy is leveri nyafiltont alikat es vettelket"(érv nékül). Én megkérdeztem miért. Erre ő:"meg jott(igen, külön) egy nyafilton segg nyalo(ez is)"(igaz Kimis vagyok, de mindegy). Én meg vissza, hogy "azta, miket nem tudsz rólam egy olyan ember,aki még a pofáját sem válalja fel :D". Amit azután írt, az "inspirált" arra,hogy ezt kérdést feltegyem:"inkabb igyal kakaot es menny(vajon a mennyországról beszél? :O) matek hazit csinalni es igyal tejet ". Most hogy leírtam a kérdés történetét, most leírom magát a kérdés végre valaha! :O


Miért ciki és gyerekes dolog az, ha valaki szereti a kakaót és tejet? Szerintem természetes dolog, bár aki az ilyennel cikizz, szerintem az EQ és IQ szintje a poklot tapossa. Lehet, hogy hülye vagyok,mert védem a tejtermékeket és a természetes dolgok egyikét az ivást(nem alkoholos),de szerintem gáz az ilyen.



2017. márc. 9. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Mert az ilyen IQ zsenik mindenbe belekötnek illetve mindent képekesek bedobni hogy megsértsenek. Nem érdemes ilyenek véleményén töprengeni.
2017. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Vállalja" amúgy én is szeretem, bár érzékeny vagyok rá, sajnos...ettől függetlenül a kicsikkel hozzák összefüggésbe, mivel ugye sokan kiskorukban lefekvés előtt ezeket isszák és az ilyen iq harcosok azt hiszik ezzel ledegradálnak.
2017. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem az iskolai tej-kakaóra gondolt, és arra célzott, hogy kisgyerek vagy.
2017. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!