Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 eves lany vagyok. A baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 eves lany vagyok. A baratomat nemreg ismertem meg, de egy ideje mar azt vagja a fejemhezogy nem vagyok eleg felnottes neki. Lehet, hkgy igaza van, de hova legyen az ember 14 evesen felnottes? Hogyan lehetnek felnotteseb?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is olvasd vissza ezt a kérdést, majd vegyél a kezedbe egy magyar helyesírási szabálykönyvet és javítsd a hibáid! ;)
2014. okt. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy felnőttes (= elég érett), akkor minek Neked kapcsolat?!

Egy 14 éves lány vagyok.

2014. okt. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj egy 10 évessel. Neki talán mar felnőttesebb leszel.
2014. okt. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen ne akarj még felnőtt lenni inkább élvezd h gyerek vagy

kevesebb a felelősség !

valszeg arra érti h nem ugortál még alá

ezt sem muszáj ráérsz még vele

ha meg ezen kattog a fiúcska akkor dobd ki mert csak dugni akar és nem érdekli h veled mi van ....

2014. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%
"nem vagy elég felnőttes neki"=szeretné ha lecuppantanád
2014. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!