Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Milyen az a srác,...

Férfiak! Milyen az a srác, akit bu@isnak tartotok?

Figyelt kérdés

Mit takar számodra ez a fogalom? Milyen külső belső tulajdonságok, személyiségjegyek, öltözködési stílus számít bele? Leginkább az érdekelne, hol van az a pont, AHONNANTÓL valaki már annak tűnik?


kérem a válaszolókat, hogy válaszoknál kort, és esetleg foglalkozást is írjatok!


kösz a válaszokat! :)



2017. márc. 12. 21:36
 1/8 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%

Túl vékony ruhák, túl vékony test, hajjal való beállítás és festés, eltúlzott érzelmek és kimutatásuk, gyakori érintése más fiúknak, sok duma nemi férfi nemi szervről, testékszerek, testfestések eltúlzása.


20f diák

2017. márc. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ugyanakkor én azt vettem észre, ha heteroként nincs menő frizurád, a huszonéves korosztály, fiú is, lány is alapból lenéz. akkor hogy is van ez?
2017. márc. 12. 21:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Kefe haj, feszülős nadrág,stb.... egyszóval páva gyerek
2017. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Feminin viselkedés és öltözködés.

Vannak jellegzetes férfias és nőies testbeszéd stílusok (neofemeinist TRIGGER ALERT)ha egy férfi azt átveszi,illetve a hajviselete az öltözködése is ilyenné válik,továbbá sminkeli is magát akkor nekem már melegnek tűnik.

Konkrét példa

Egy nőiesen vékony csávó női jellegű farmernadrággal és dzsekivel kivasalt hajjal lágyan a szeme kihúzva és a táskáját a könyökhajlatánál hordja (van egy ilyen ismerősöm) nem kell sokat gondolkozni azon h rájöjjek h ő meleg.

azt hogy lenéz a huszonéves korosztály mert nincs menő kinézeted(én ezt nem tapasztaltam) az akkor lehetséges ha felszínes társaságban vagy másként nem tudom elképzelni. DE ha ez így is van nem korlátozódik szerintem a 20névesekre.


21egyetemista

2017. márc. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ilyen már komolyan van, hogy sminkelik meg festik a hajukat FÉRFIAK?

Most tök mindegy, kivel bújna ágyba, de akkor is fura. Én még nem tapasztaltam ilyet,

Nekem még a gombocskás divatpóló jelenti a homár kinézet csúcsát. :D

2017. márc. 12. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Errefelé a jobb képűeket bu2izzák le irigységből.
2017. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Első kommentre - sajnos igen, de igazából a lányoknak elég ha hajat mosol normálisan. Ez a haj dolog azért van, mert most néhány srác szerint ez jön be a csajoknak, néhány lány szerint meg az ilyen srácok jobban érvényesülnek. Ez olyan h 20% kitalálja, 40% meg követi mint valami kutya, aztán simán rá lehet húzni a korosztályomra. Sok ilyen kereszt van sok korosztályban (sajnos).
2017. ápr. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az a buais? Jaaa b.z.s

Menj Miskolcra. Ott kb mindenki bu2eráns. Még a vénasszonyok is vén leszbikus semmirekellő telesz.rt teszkósszatyrok.

2017. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!