Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek a cigányok...

Miért néznek a cigányok cigánynak?

Figyelt kérdés
Hófehér bőröm van, nincsenek cigányos vonásaim, egyedül a hajam fekete és ér fenékig. Sosem mondta rám még magyar, hogy cigányos lennék vagy kérdezte, hogy az vagyok e, azonban a cigányok (főleg idősebbek) előtt nem is kérdés, hogy az vagyok vagy sem, természetesnek veszik... :S Pedig ugye nem. Miért van ez? L21
2017. márc. 13. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem néznek annak, nehogy azt hidd. Seggig érő fekete hajad van ez az ő színűk, bejössz nekik, így bókolnak.
2017. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De mibőlgondolod, hogy annak vesznek? Engem is szólítanak tesónak, náluk ez szokás. Attól még nem hiszem hogy cigánynak tartanának. Mondjuk én fiú vagyok, a lányoknak nem tudom mit mondanak.
2017. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Csak reménykednek benne hogy egy olyan szép lány cigány.
2017. márc. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
utálják a magyarokat de azért a nőiket elfogadnak, undoritó népség.
2017. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mégis hol élsz te vagy mit csinálsz,hogy idősebb cigányok lecigányoznak lépten nyomon? :D
2017. márc. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hajaddal kitudod törölni a feneked kakilás után?
2017. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam, mert nem a te szüleid neveltek fel.
2017. márc. 21. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!