Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak kapcsolatba lépni...

Hogy tudnak kapcsolatba lépni Vágó Bernadett művésznő el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Évek óta nagy példaképem és rajongója vagyok az Operettszinház művésznőjének!! :)

Írtam facebookos a hivatalos oldalára ahol egy bizonyos személy nevét nem írok ki annyira flegman válaszolt.

A levelemben megírtam hogy szeretek Dettit és hogy hol fog legközelebb fellépni,illetve milyen darabban fog játszani,es hogy idén ott lesz e a Szegedi szabadtérin.persze szépen megfogalmazva.

De a válaszon meglepődtem

Kedves Leyla!Köszönettel fogadtuk az érdeklődését az viszont hogy Detti mikor és hol lép fel az Detti magánügye!!

További kérdésére szívesen válaszolunk

Üdv:---- ----. ;)

Lehet hogy csak én tartom bosszantónak de könyörgöm nem azt kérdeztem hogy milyen színű zoknit visel mert az magánügy de az hogy hol lép fel???

Van itt valaki aki beszélt már Dettivel??

Remélem hogy ö nem ilyen mert akkor nagyot csalódik :(

Hol tudnak vele beszélni mert a privát oldalán nem szeretném zavarni



2017. márc. 13. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Fellepes utan megvarod. De mi az hogy Detti? O nem Betti? 😵
2017. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én semmit bajt nem látok a kapott válaszoddal.

Amíg nem hozza nyilvánosságra, semmi közöd hozzá.


Előadás után néha van közönség találkozó.

2017. márc. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Detti egy tündér, ne a menedzserből indulj ki. :) Az Operettszínház honlapján, illetve a Szegedi Szabadtéri Játékok hivatalos oldalán is tudsz nézni szereposztást. A legegyszerűbb egyébként bármilyen színésszel kapcsolatba kerülni, az, ha az előadás után megvárod a művészbejárónál. Oldalt, a raktárszínház bejárata mellett van az ajtó. Sok sikert!
2017. márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!