Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lány mondja ki hogy köztünk...

Ha lány mondja ki hogy köztünk barátság lehet, akkor miért zavarja ha én más lánnyal lépek kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ha annyira magabiztosan rávágja a lány, mert hogy nem talált bennem semmi vonzóerőt, tulajdonságot, ezért csak barátság lehet, akkor miért zavarja az hogy én más lánynál próbálkozok, vagy beszélgetek?

Illetve teljesen nyugodtan csinálhatom? nem kéne hogy zavarjon engem ez a dolog?


2016. nov. 20. 23:55
 1/6 DiamondAKkiller75 válasza:
mert még mindig tettszel neki. csak azért mondja hogy zavarja ez mert összezavarodott
2016. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha a lány azt mondja, hogy csak barát akar lenni, akkor hagyd nyugodtan a fenébe és foglalkozz a másikkal.
2016. nov. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mert honnan veszed, hogy zavarja..?
2016. nov. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mert a féltékenység, a rivalizálás erősebb benne, mint a feltétlen szeretet
2016. nov. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy túlságosan zavarná ez esetben, miből gondoltad, hogy zavarja? Ő mondta neked?
2016. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Női hormonok.
2016. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!