Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hamar megunjátok az embereket?...

Hamar megunjátok az embereket? Ha igen, mi miatt főleg?

Figyelt kérdés
2017. márc. 13. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám.

A legtöbb barátomat lassan már 10éve ismerem és még mindig napi szinten beszélgetek velük.


Ismerkedés/barátkozás fázisban akkor unom meg az illetőt, ha passzív vagy egyszerűen nem tudunk miről beszélni, mit csinálni.

2017. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En igen de ebbe szerintem semmi meglepő nincs, az emberek nem nagyon változnak, ugyan ugy viselkednek minden helyzetben mar elore tudod mi lesz a velemenye a dolgokrol ezt meglehet unni.. Es mielőtt letamadnanak vannak barataim, de mar elore lehet tudni hogy milyen helyzetben hogy fognak reagalni, mit valaszolnal, szeretem oket persze de unalmas... Általában szakítani is ezért szoktam.. De ez en vagyok :)
2017. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Nekem pont ez a bajom. Ezerszer hallgattam már végig ugyan azokat a sztorikat más emberektől. Ezerszer szórakoztattam már embereket első vagy sokadik találkozáskor ugyan azokkal a módszerekkel. És hogyha valami változatosat próbál az ember az természetesen mindenkinek ijesztő elsőre.

És ezt még tetőzi az is hogy 1-2 év és már ismerni se fogjuk egymást. De azt hiszem fenn kell tartanunk ezt az ördögi kört, mert nélküle, egyedül még rosszabb.

2017. márc. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, így van.

L

2017. márc. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk a mai napig nem értem, hogyan lehet megunni egy embert. Ott már eleve gondok vannak.

Ez olyan... tárgyiasítottnak tűnik. Megunja az ember a játékát és kidobja. De nem a párját mondjuk... ez... áh. hagyjuk.

Kérdésre válaszolva: Sose untam még meg egy embert se. Max azokat akik bosszantanak.

2017. márc. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, még azt is, aki okos, művelt. Egy idő után megszokottá válik a másik mindig számomra, így új embereket keresek.
2017. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy ideje már ige. Sokuk csak az életükről beszél: hol járt, miért nehéz, stb. Ha meg ötletet ad az ember nekik, akkor meg megorrolnak, hogy ne szóljon bele a másik az életébe. Akkor miért pofázik?
2018. aug. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!