Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Hujber Feri mai...

Mit gondoltok Hujber Feri mai és tegnapi alakításáról?

Figyelt kérdés
Szerintem nem normális, be van kattanva azt se tudom mit beszél xDD be van szívva

2017. márc. 14. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Komoly anyagot tolhat.
2017. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mai "szereplését" láttam. Olyan volt, mint aki most szabadult az elmegyógyból. Konkrétan összefüggés nélkül beszélt érthetetlenül. Szerintem nem kevés anyag lehetett benne....
2017. márc. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Évtizedekig dolgoztam pszichiátrián, nekem az a véleményem, hogy pszichotikussá vált a pasi, ami önmagában is egy tragikus dolog, de külön szerencsétlenség, hogy ezt a kamarák előtt teszi, egyenes adásban. A jobbik eset, ha csak be van tépve, mert abból holnapra ki tud jönni. Mindenképp szomorú történet :(
2017. márc. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez is sztárokra jellemző, hogy néha mondanak pár meredek dolgot, pl. Obama az fehér ember csak bekenték feketére, stb, ökörséget.


Lehet le kellene állnia az anyagozással és az ivással egy időre.

2017. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!