Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gondolom úgy, hogy jó...

Csak én gondolom úgy, hogy jó annak a férfinak akinek nagy és erős fizikuma van?

Figyelt kérdés
Tehát aki olyan 190 centi körül van és közel 100 kiló. Szerintem egy olyan embernek sokkal nagyobb tekintélye van mint egy súlytalan,átlagos vagy az alatti magasságú embernek. Vagy ezt csak én gondolom így?
2017. márc. 15. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ hol és milyen körökben. Egy átlagos de gazdag (és tanult) embernek sokkal nagyobb tekintélye van a társadalomban. Bármit megtehet és felbérelheti az említett gorillákat is.
2017. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alain Delon ***** válasza:
96%
Mi nem állatok vagyunk, hogy a fizikai tulajdonságok döntsenek ilyen téren. Egy nagy darab ember is lehet "súlytalan" és a kisebb is lehet "súlyos" személyiség.
2017. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
A hétköznapokban sokkal szerencsésebb.
2017. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Nemcsak te gondolod úgy. Nyilván rengeteget számít az ember megítélésében a kinézet. S adott esetben a plusz erő is hasznos.
2017. márc. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Én ismerek olyat aki lehajolva jön be az ajtón, de látszik rajta hogy teljesen tunya. Meg van aki 170 alatti, de szinte ordít róla hogy erős mint egy ló.
2017. márc. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

attol fugg milyen korokben. Ott ahol en mozgok semmi jelentosege nincs.


Futballszurkolo es kocsmatoltelek szinten nyilvan ez a tisztelet alapja.

2017. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelenj meg néhányszor egy jó öltönyben, és figyeld a reakciókat. Többet nem fog érdekelni, hány centi vagy és hány kiló.
2017. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!