Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért szaggatnak a játékok...

Miért szaggatnak a játékok viszonylag uj a gépem és nem értem. Érzem hogy erős a gép de mint ha valami visszafogná nem tudok rájőnni mi a baj? Gta 5, cs go, skyrim, far cry 4. ugy gondolom hogy ezeket gond nélkűl kellene futtatnia.

Figyelt kérdés

Proci:Intel core i7 6700

Alaplap:Msi b150 gamnig m3

ram: 8 gb ddr4

Vga:Asus geforce gtx 1060 6gb

Minden driver frissitve van.

Windows 10.


2016. okt. 14. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyenge a tápod és nem ad elég delejt ami fedezné a fogyasztást.
2016. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
FSP Hydro 700W egy ilyenem van.
2016. okt. 14. 17:35
 3/5 Hominida ***** válasza:

Az előző hozzászóló a tápra csak tippelt, ha jól látom.


Rendszeresen okoznak gondot a háttérben sunyi módon elinduló automatikus rendszerfrissítések. Többet kell megtudnod a gépeden futó programokról, folyamatokról, az erőforrások fogyasztásáról. Feladatkezelő, Process Explorer, Erőforrás-figyelő, Speccy, ilyen programokkal kell a gépedet és a hőmérsékleteket megnézned, amikor lassulást látsz. A megoldás az okok felderítése után jöhet.

2016. okt. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A hőmérséklettel nincs gond.
2016. okt. 14. 17:41
 5/5 A kérdező kommentje:
De kb 3 hete volt gond a hűtéssel kb 30 perc után vékony hangot adot ki szerintem a proci hűtő és szaggatás fps drop volt olyat mint kb a teafőző akkor voltak a proci magok iklyen 50 60 fokosak.Ugye megvettem az ujj proci hűtőtt nem volt változás nem tudtam mi a franc van nem tudom miért de csináltam egy windwos helyreálitást és utánna nem csinálta.Arra gondoltam lehet hogy ujra kellen rakjam a windowst?
2016. okt. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!