Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában miért különbözik a...

Általában miért különbözik a szülő és a gyerek? Gondolok itt arra hogy más a felfogásuk

Figyelt kérdés

Lehetne sorolni rengeteg példát én csak párat írnék

Húgom a napokban fog vizsgázni A kategóriából, anyám már most ideges, sokszor mondja hogy messzire nem fogja elengedni, pedig tudja ha van a háznál autó, nem lehet vele 24 órában, egy szem lány gyerek amúgy.


Vannak szülők akik fiatalosak, tudnak gondolkodni a tinik fejével, ebből kifolyólag mindent meglehet beszélni.


Sok családban alap a jogosítvány, és a mihamarabb elkezdett aktív vezetés, egy ismerősömnek pl nem engedik hogy motorozzon, a válasz hogy nézzen bele a hírekbe, hányan meghaltak már.


2017. márc. 16. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Apám kiskoromban elhagyott...

Anyám szerint pont olyan makacs okos és stílusu vagyok mint apám. Még sokszor apám nevén is szólít mert nem tud különbséget tenni.


A haverom apja is csecsemő korában hagyta el:

Ugyan azt a cigit szívja mint az apja ugyan úgy iszákos pedig a 23 éves férfit az anyja minden nap pofánveri ha iszik nem akar leszokni. Beszédben is egyezik...stb


Igazzá tette a környezetem ezt a mondást:

Amilyen az apja olyan a fia amilyen az anya olyan a lánya.


Semmilyen különbséget nem láttam életem során szülő és gyermeke között. Csak hasonlóságot.

2017. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!