Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet kilábalni a "nem...

Hogyan lehet kilábalni a "nem találom a helyem a világban" érzésből?

Figyelt kérdés
Van itt olyan kinek már sikerült? Hogy csinálta?
2017. márc. 16. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A szeretteimbe kapaszkodva, mármint érzelmileg és mentálisan.
2017. márc. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz_39 válasza:

Szia

Én is erre keresem a választ, mindig is erre kerestem.

Amire eddig jutottam, a világunk tele van számomra furi emberekkel, akikkel nem tudok mit kezdeni. Rengeteg önző, rossz indulatú ember van, és sajnos családon belül is őrület van. Ez miatt komoly lelki sérülésekkel nővünk sokan fel. A nárcisztikus jellemű emberek lesznek első helyeken, ők irányítják és manipulálják kedvük szerint a családokat és a legtöbb céget is.

Persze a sokan hamar megtanulják kezelni őket és képesek kizárni az életükből az ilyen személyeket vagy felvenni a boxkesztyüt. De nem mindenki ilyen szerencsés. Van akinek komoly erőfeszítést igényel létezni egy nárcisz világban. Ők nem találják a helyüket, mivel úgymond túl sok a "paraszt" és nem tudják őket kezelni.

Én arra jöttem rá hogy az ilyen hasonló kaliberű embereknek egy saját dimenziót kell kialakítani valahogy, egy biztonságos teret, ahol létezni és töltődni tudnak. Még egy függőség is segíthet amennyiben nem nagyon káros.

Pici esélyét látom annak hogy ebből terápiával ki lehet keveredni mivel nagyon elszálltak az árak és egy pszichoterápia évekig is elhúzódhat. Nyilván ha valaki anyagilag jómódú vagy megteheti az más. Szóval kereteket kell kialakítani a létezéshez és kizárni a "barmokat" (elnézést a kifejezésért de rengeteg van belőle és nagyon sok a magas beosztású).

Megtalálni a helyet az időt a módot a töltődésre. Megkeresni azt az 1-2 embert akivel őszintén tudsz kommunikálni. Talán ez utóbbi a legnehezebb, mivel sokan bevonzanak életükbe kártékony barátokat, a családtagokról már nem is beszélve.


Ez volna a feladat és legtöbb esetben egyedül kell végigcsinálni. Szerencsés az akinek van segítője. Ne add fel, csak a mai napon tedd meg azt amitől jobban lehetsz.

ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!