Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai világban különlegesnek...

A mai világban különlegesnek számít az ilyen ember?

Figyelt kérdés
Aki felvállalja a véleményét, egyenes (értsd: nem mond mást az ember szemébe és háta mögött), nem játsza meg magát, önmagát adja és hű az elveihez.

2017. jan. 25. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nagyon.
2017. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de azt azért számítsd bele, hogy kétfajta ember létezik: aki mindig megmondja, amit gondol, és a másik, akinek vannak barátai.
2017. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen, sajnos így tapasztalom én is. Pedig ennek kéne a normálisnak lennie.
2017. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Az, aki mindig felvállalja a véleményét és nem csak mások háta mögött az ritka, de véleményem szerint ez nem mindig pozitív. Felnőtt embernek tudnia kell önkontrollt gyakorolni és bizonyos helyzetekben igenis befognia a száját. Akár helyes, akár tetszik, akár nem. Van amikor nem csak neked, de másoknak is jobb, ha adott helyzetben nem mondod el a véleményed.


Az olyan ember, aki viszont "nem mond mást az ember szemébe és háta mögött" egyáltalán nem ritka. vagy legalábbis hála az égnek az én környezetemben nem az.

2017. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek a 4. válaszoló minden szavával, magam se fogalmazhattam volna meg szebben.

Nekem ez a természetes viselkedés, ezért a környezetem is ilyen :)

2017. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos elképesztően ritka, ugyanakkor szerintem nagyon is értékes. Én egy dolog kivételével mindenben egyetértek a negyedik válaszolóval, és ez az egy kivétel az, hogy szerintem minden esetben meg kell mondani, ha valami nem tetszik/ ,ás a véleményed róla. Ha nem mondod el, hogy nem tetszik valami, akkor senki se fogja helyetted.
2017. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy megosztottátok a véleményeteket!

Jó hétvégét mindenkinek!

2017. jan. 27. 22:28
 8/10 anonim válasza:
Ilyen HErBY
2017. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
melyik elveihez?
2017. jan. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az összes elvéhez.
2017. jan. 31. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!