Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek így az emberek?

Miért viselkednek így az emberek?

Figyelt kérdés
Manapság divat lett,hogy az emberek ugymond lerohanják egymást. Teljesen vadidegen emberek elvárják a másiktól, hogy 2 perc alatt örök barátságot kössenek. Számtalanszor előfordult már velem,hogy vadidegen ember úgy csinált velem,mintha ezer éve ismerne aztán én nem ezt nyújtottam viszont,hanem a friss ismeretségnek megfelelő visszafogottságot, és már rögtön el voltam könyvelve egy köcsögnek. Miért várják el azt mások, hogy egyből közvetlen legyek velük, mikor megvannak az ismerkedés szakaszai? Régen nem így működtek ezek a dolgok. Miért kell rögtön a másikból mindent kisajtolni,és miért nem lehet tiszteletben tartani a másik tempóját, a nyitás iránt? Miért kell embereknek egymást rögtön lerohanni? Itt most szimpla emberi kapcsolatokról van szó nem szerelemről... 28/f
2017. márc. 17. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert megszokták a gyorsan jövő dolgokat...itt az internet egy kattintásra...az utalások...kérdésekre válaszok...emberekről adatok, hogy tudják hasznosak e nekik életükhöz.Ha igen, oké, ha nem paraszt:DDD

Ez az érdekember.

Én elküldöm valamelyik sarkvidékre az ilyeneket, ott kotorásszanak:DDD

Halálra idegesíthetőek, ha a hüle emailekre vagy sms-re másnap válaszolsz:DDD

2017. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos változik a világ,s vele az emberek. Vagy talán inkább fordítva. (Ez a szerelemnél is így van egyébként sokaknál. Pár napos ismertség elég egy kapcsolathoz. Persze nem általánosítok.) Hogy miért van így? Sokan nem érzékelik reálisan ezt az egészet,megbíznak idegen emberekben is. Én is tapasztaltam már,hogy pár órás (!!!) ismertség után egyesek beleavatnak a magánéletükbe. Valamiért ezt hiszik természetesnek. Azt hiszem nevezhetnénk ezt naivságnak. És,hogy miért nem fogadják el a másik tempóját? Azért,amiért sok más dolgot sem fogadnak el/kritizálnak. De ez csak az én véleményem.
2017. márc. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgokat írtatok. Érdekembereknek én nem hiszem, hogy jó party lennék, mert nincs befolyásom,nem vagyok senki...
2017. márc. 17. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:

# 3


A legjobb alany-balek is akár az ilyen...hoz a futár egy csomagot, majd vedd át...bla, bla...a mai világ.


Párkapcsolatoknál is valóban beteg a tempó vagy én is öreg vagyok, de első tali végén a második taliban ott alvást akarni, de csak alvást....hmmm...komoly kapcsolat címén:DDD

Mondjuk, azóta felismerte a leány, hogy ez ribis nagyon és azt gondolta ez természetes, mert mindenki így...Én így??? Te nem...:DDD

A hülyéje viszi bele a normálist is e kapkodásba...úgy vélem.

2017. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez felfogás kérdése.

Van olyan személyiség, aki lassabb az élet területein, mint pl akkor te. És olyan is van, aki lazán veszi a dolgokat. Csak azért mert az első 5 perc után próbál nyitottan beszélgetni valaki, az nem azt jelenti hogy elvár majd tőled dolgokat. És ez nagyon jó dolog, szépen lehet vele barátságokat kötni, de tudni kell használni a szűrőket a fejedben. Pl ha fél óra után kér kisebb szívességet, nem muszáj igent mondani rá. Ez egy nagy játszótér és kaptál rá 50-100 évet hogy boldogulj. Most, hogy te hogy töltöd el, az csak rád tartozik és a saját tempódat is te szabod meg. De ne csodálkozz azon, hogy valaki más tempóban halad, hisz mindenki máshogy gondolkozik...Na jó, a legtöbben.

2017. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!