Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 22-26 éves kora között miben...

22-26 éves kora között miben fejlődik leginkább egy férfi?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok egyaránt érdekelnek.
2017. márc. 18. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Ebben a korban egy ember már nem fejlődik, legfeljebb változik, de azt is, csak, ha akar...
2017. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolkodásmódban,világlátásban,értékrendben,magabiztosságban,önismeretben,rutinban,fizikumban,ambíciókban stb. Semmiben nem változik?Szerintem ekkor válik csak igazán férfivá az ember.
2017. márc. 18. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy nem változik, hanem, hogy nem fejlődik. Az nem ugyanaz.

Az érettség és férfivá válás meg nem kor függvénye. Van, aki 18 évesen is képes felelősséget vállalni saját családért is akár, van, aki meg 40 évesen is gyerek szeret lenni. Nem lehet így általánosítani, hogy 22 és 26 között válik valaki férfivé, vagy megváltozik a gondolkodása.

2017. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem.Viszont ha nem kor függvénye a felelős férfivá válás(nyilván ennyi nem elég),akkor mi tesz azzá?
2017. márc. 18. 14:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alapszemélyiség, élettapasztalatok, környezeti hatások, egyéni akarat, stb. Sok minden.
2017. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Leginkább mindenben...ha akar.
2017. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!