Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » (Ez a kérdés leginkább a...

(Ez a kérdés leginkább a férfiakhoz szól) Miért kell a Hagyományhoz Ragaszkodni és a Férfinek megkérni a Lány kezét? Miért nem lehetne Fordítva?

Figyelt kérdés

2016. febr. 13. 13:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem a petesejt úszik be a férfi herezacskójába, és hordják ki a férfiak a tökükben a gyereket?


A férfiak kérnek, a nők választanak.

2016. febr. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

Lehet fordítva is. Azt hogy valaki ragaszkodik a hagyományokhoz csak magának köszönheti.

Volt már, hogy nő kért meg férfit. A férfi ugyanúgy meghatódott és ugyan olyan boldog volt mint a nők szoktak.

Persze, hogy kifogsz egy ilyen jófej, bátor lányt arra eléggé kicsi az esély.

2016. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

És amikor a nő letérdelta férfi elé az ujjára vagy a farkára húzta a gyűrűt?


Bocs de én ezt egyszerűen nem tudom elképzelni, annyira férfiatlan, nem is tudom..


Iszonyat! :D


Megfordul ez egyáltalán egy hetero agyában?

2016. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Mikor a kérdést ki írtam azt gondoltam NORMÁLIS Férfiak válaszolnak, aki NORMÁLISAN válaszolt annak köszönöm
2016. febr. 13. 14:08
 5/26 Titusztitusz ***** válasza:
31%
Elvileg valóban lehetne fordítva is a dolog, azaz a nőnek kérni meg a férfi "kezét", (Avagy más testrészét...), viszont a gyakorlatban ez szerintem nem tudna működni, ugyanis a férfiak ösztönösen igyekeznek mindig,már amennyire lehetséges a dolog persze, kibújni a házasság kötelezettségei alól...Ellentétben a nőkkel, akik számára ugye a HÁZASSÁG megléte a legtöbb esetben álmaik netovábbja...Mi következik mindebböl? Hát az, hogyha elképzelünk mondjuk 100 esetet mindkét variációbol, akkor arra jutnánk alighanem, hogy a 100 megkért hölgyböl mondjuk 96 boldogan mondana igent, míg 100 megkért férfibol mondjuk 96 mondana nemet...Így tehát nem véletlen az, hogy ha egy megkérés során szeretnénk nagy valószínűség szerint BIZTOSRA MENNI, akkor azt a variációt kell megcsinálnunk, hogy a FÉRFI KÉRI MEG A NŐ KEZÉT...
2016. febr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Mert nem csak nemi jegyekben különböztetünk meg férfiakat a nőktől, hanem viselkedésben, társadalomban, családban betöltött szerepük szerint is. Nő vagyok. De nem kérném meg senki kezét. Az a férfi dolga, ha méltónak talál arra, hogy a felesége legyek, akkor felteszi a kérdést. Azért ezt is ne vegyük már el a férfiaktól.
2016. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%

Nem, itt arról van szó, hogy a házasság intézménye, a természethez eredeztethető vissza, a teremtéselmélet alapján.


Amiről te beszélsz az NEM NORMÁLIS!


Mindene esetben a nő dönti el, hogy létrehoz e utódot, vagy sem.


A házasság célja, pedig az utód nemzés, és felnevelés.

Mivel nem hordákban élünk, hanem családban, amelyhez minimum 2 ember kell.

2016. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%
Lehet fordítva és egyre több esetben fordítva is van.
2016. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Persze lehet hazudni, de akkor is a nő dönt végső soron.
2016. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ezt szerintem nem a férfi dönti el, és nem az utód nemzérsröl kérdeztem, hanem a házasságról
2016. febr. 13. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!