Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem gáz, ha valaki...

Csak szerintem gáz, ha valaki szerelmi csalódás miatt lesz öngyilkos?

Figyelt kérdés

Egy rokonom mesélte,hogy egy ismerőse 28 évesen öngyilkos lett,mert volt egy szerelmi csalódása.


Közben mindene megvolt.

Jó fizetés,lakás,drága autók,drága ruhák.

Sok szeretője volt.

A barátnője pedig ezt megtudta,és szakítani akart vele ezért,és ezért lett öngyilkos.

Ez már 10 éve történt.


Miért nem keresett olyan partnert,aki eltudta fogadni az életvitelét?


Néha belegondolok,hogy másoknak milyen nehéz élet jut,mégis ragaszkodnak a végsőkig az élethez.

Valakinek meg mindene megvan,és eldobja magától..


2017. márc. 18. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Hát neki mindegy akkor már, hogy gáznak tartod vagy sem...XD
2017. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

egy gyökér volt alapból, mert csalta az asszonyt

nem sajnálom én sem, persze van amikor valaki szerelmes és összetörik, akkor gondolkodik ilyenen, akkor nem úgy látja a világot, mint egy normális ember...


24F

2017. márc. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De miért ragaszkodott egy olyan nőhöz,akivel más a világnézetük?
2017. márc. 18. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nem szerelmi csalóds miatt lett igazából öngyilkos. Vannak, akik úgy lesznek azok, hogy igazából nem akarnak meghalni, csak fel akarják magukra hivni valaki figyelmét, vagy valami, csak véletlenül mégis sikerül nekik. Az is lehet, hogy a rokonod ismerőse is egy kis pszichopata köcsög volt, aki csak kórházba akarta juttatni magát, hogy a barátnőjének lelkiismeretfurdalása legyen, amiért (jogosan) ott akarta hagyni, csak túl későn találták meg. (Hallottam már ilyen esetről..)
2017. márc. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában ezekkel amúgy is van valami fejben. Aki mentálisan labilis azt egy ilyen csalódás kikészíti. Az is gyakori hogy csak erre fogja.
2017. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!