Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg a Facebook-on lehet...

Tényleg a Facebook-on lehet megismerni valakit, felnőtt emberek ilyen gyerekesek és primitívek?

Figyelt kérdés

50 körüli nő ismerősöm,aki csak munkahelyen irodista,tehát nem ismerem nagyon,de most már igen.

Feltesz egy képet egy sima sportkocsiról,háttérben egy am.felhőkarcoló (ezermillió ilyen kép van a google képekben),és odaírja a saját keresztnevével becézve kezdve a következőt,mondjuk így(nem ez a neve):

Gizikéé?Hmmmm,sajnos nem.

És ez csak egy ember...

Szegénynek le is állítottam a követését.

Egy felnőtt ember ilyen hülyeségekkel foglalkozik?

Kb. az autósújságban a stipistopis szint.



2017. márc. 19. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy másik felnőtt ember meg azzal foglakozik, hogy ki hogyan használja a Facebookot.. Tényleg?....
2017. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg ilyen primitívek az emberek, hogy mások Facebookjával foglalkoznak és gyakorin kérdeznek ennek helyességéről mert

a) nincs ítélőképességük.

b) alsórendű mivoltukból a fölény hamis érzetével próbálnak kitörni.

2017. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen nem is vártam más választ.

Amikor feltettem a kérdést,elgondolkoztam,hogy itt a gyakorin semmit nem érdemes megkérdezni,vagy akármiről is írni...

Ha például feltennék egy olyan kérdést az autó kategóriába,hogy hol található pl. a Skoda octavia autóban a tolatólámpa kapcsolója,arra is biztos jönne a következő válasz:

mit foglalkozol te azzal,hogy hol az a kapcsoló,vidd el szerelőhöz,majd az megmondja.

Ha senki nem foglalkozna semmivel,nem tenne fel senki egy kérdést sem,mert minek...

2017. márc. 19. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a válasz jönne, hogy nézd meg az autó kézikönyveben, mivel egy kávéfőzőt is úgy kezdünk el használni , hogy elolvassuk azt, nem hogy egy autót...

De valami fura szokás miatt az emberek bsznak ilyeneket elolvasni, aztan pampognak, hogy nem jo, elromlott meg miért nincs rajta olyan funkció, közbe meg van... sőt a legtöbb gyökér meg a gyógyszerek papírjait sem olvassa el, utána meg azert jön hisztizni mert kiabált vele a doktor bácsi es hogy engedheti meg magának egy orvos, hogy csúnyán beszéljen vele.

A tősgyökeres GYK közösség pedig mar a falat kaparja hogy 100- bolt 95 kérdés olyan, ami vagy szó szerint ugyanazt a kérdést Googlebe gépelve azonnal megválaszolható, vagy konkrétan le van írva a keze ügyében valahol csak lusta/hulye addig eljutni.

Ezenfelül van a 3. Kategória, pl. Te, aki onigazolast keres a gondolatai kapcsán es amikor nem neki tetsző választ kap, nyafog, hogy a közönséggel van baj.

Ez utolsó összeköti az átlag hulye kérdezőt, es ha 20/19 válasz hülyének nézi meg mindig nem gondolkozik el, hogy vele lehet a baj, hanem hárít, hogy nincs értelmes válasz. Pedig sajnos hulye kérdés: hulye válasz.

2017. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kérdésed az hozzánk hogy egy felnőtt ember miért foglalkozik ilyen gyerekes dologgal...azt mondom ha ezt szeretné csinálni a saját facebookján akkor csinálja minek érdekel téged az hogy egy számodra majdnem idegen ember mit csinál a saját oldalán? :D kész vicc :D

Azért én megkérdenzném töled hogy miért is zavar ez annyira hogy megkérdezed gyakorikérdéseken?

2017. márc. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Okés,értem,igazatok van.

Csak azért zavar,mert megjelölt ismerősnek,jó,erre az első napon az ő csurgónyálú hülyeségei jelennek meg a kezdőlapon.

Persze már leállítottam a követését.

Egyszerűen hányok az ilyen puncsozásoktól,és akkor még jönnek a hasonszőrű 12 es IQ ismerősök lájkjai...

:)

2017. márc. 19. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem ezt a fajta kiokítást, ami mostanában megy a gyakorin. Oké, nem a világ legfontosabb kérdése, de az ember rácsodálkozik dolgokra és igen, szerintem veletek is történik ilyen, csak egyszerűen van, aki fel is teszi ezt kérdésben. Most én is írhatnám, hogy ez a fajta fölényeskedő kioktatás, amit ti csináltok, csak egyfajta sikerélményt nyújtó kompenzálás és ha ennyire idegesít titeket, akkor miért is foglalkoztok vele falkaparásig (mert kb. akkor ti sem vagytok jobbak a kérdezőnél)?



És igen kérdező, itt egy témába vágó cikk, a kérdésedhez kapcsolódva:


[link]

2017. márc. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!