Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak ertelmes lányok?

Figyelt kérdés
Akik értelmesen tudna beszélni nem flegman van céljuk és sorolhatnám ( nem ronda fiúként mondom) mert ilyen nincs vagy jól bujkál :) jelentkezzen

2016. ápr. 7. 04:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vagyok. De en a bujkalos fajta vagyok. :D


23N

2016. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten értelmesnek tartom magam, nekem az tűnt fel, hogy értelmes, intelligens férfiból vagy nagyon-nagyon kevés.
2016. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De merre vagytok s első kérdező miért bujsz el?

2 kérdező nah én így vagyok s nőkkel mert nem dugni akarok hanem emberi alap dolgokat tudjon pl beszélni értelmesen s legyen célja ne ribi legyen, alap intelligenciát keresem

2016. ápr. 7. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:

#2 kérdező vagyok.


Pont ezen vitáztam egy haverommal. Ő a nőkben a kinézetet is nézi, és inkább a plázacicák felé hajaz, aztán panaszkodik, hogy folyton átverik, és szenved. Szerintem ezt élvezi.


Én azért találtam nehezen párt, mert a beszélgetőpartneremmel szerettem értelmiségi vitákat, eszmefuttatásokat folytatni, és erre nagyon kevés pasi képes manapság.

Akkor adtam fel a társkeresést, mikor már a 10. pasinak mondtam el, hogy programozó vagyok, és közölte, hogy az tök jó, ő is telepített már word-öt.


Annyi ilyen korombeli 25-29 éves sráccal beszéltem, hogy meglepődtem, mikor egy srác 18 éves fejjel érettebb volt, mint ők. Azóta ő a párom, és szerencsére már olyan közegben mozgok, ahol az engem körülvevő pasik is megugorják ezt is intelligencia szintet, sőt, még tanulhatok is tőlük :)

2016. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én ilyen vagyok.

Sajnos mesterien veszem fel a környezetem színét, struktúráját, hőmérsékletét, sűrűségét (akaratom ellenére) és egy 10-es furasági-skálán 16-os egységgel vagyok fura.

2016. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Remélem én is ilyen vagyok:)

Szerintem vannak azért bőven, csak elbújtak...

2016. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
miért kell bújkálni?
2016. ápr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nah lattom s jó látni hogy vélemények vannak ebbe a témában de kérdés jó miért bujkaltok? Csalódások vagy szimplán elfogadtatok hogy nincs herceg....
2016. ápr. 8. 01:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Ismét #2es vagyok.


Nálam van herceg is, nem is bújkálok. Szimplán nem vagyok nyitott, és nehezen oldódom. Nehezen bízom meg bárkiben, és vannak alap elvárásaim még egy baráttal szemben is, ezért az emberek 80%-a kiesett nálam.

Illetve az emberek 80%-a pont azért, mert visszahúzódó és csendes vagyok, keresztülnéz rajtam, nem vesz figyelembe, én meg nem strapálom magam. Ezért úgy tűnhet, hogy bújkálok. Pedig nem, csak szimplán keresztülnéznek rajtam.

2016. ápr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De legalább van párod :) ez a legjobb az hogy keresztül néznek le kell .... :)
2016. ápr. 8. 13:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!