Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változhatott meg ennyire...

Hogy változhatott meg ennyire ő, aki leszarta a világot?

Figyelt kérdés
Ismerek egy srácot, aki mindig is egy elkényeztetett tróger alak volt. A középiskolában se tanult év közben semmit, mindig meg is bukott, majd augusztusban 1 hónapot tanult a pótvizsgára és megírta hibátlanul, mondván hogy neki így kényelmes, h csak egy hónapot kell tanulni és kész, azt hitte bármit megtehet. A tanárok ezt megelégelték és amikor egyszer annak ellenére, h hibátlan pótvizsgát írt évet ismételtettek vele. Ez nagyon megalázó volt számára és teljes apátiába esett mindent leszart onnantól, de valahogy ebből is jól jött ki, mert ezzel a hozzáállással is elvégzett egy egyetemet, még meg is magyarázta, hogy azért megy minden jól, mert nem izgatja magát rajta, nem volt szimpi, hogy ilyen flegmán áll a dolgokhoz. Az utóbbi hónapokban azonban mintha teljesen kicserélték volna, valami történhetett vele nyáron, azóta teljesen kivirult, lettek céljai, kedvesebb lett, barátságosabb, nem tudom, mi lehet az oka.
2017. márc. 19. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamukérdés.
2017. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az. Én arra gondoltam inkább, hogy ő imponálni akar ezzel , hogy megváltozik.
2017. márc. 19. 12:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy ez hogy jött neki és miért pont most.
2017. márc. 19. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:

"A tanárok ezt megelégelték és amikor egyszer annak ellenére, h HIBÁTLAN pótvizsgát írt évet ismételtettek vele."


Hát persze...

2017. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó, ezt ő mesélte annak idején, lehet, h túlzott kicsit, de az biztos h előtte lévő években mindig remekelt ezeken a pótvizsgákon. Gyerekkorunk óta ismerjük egymást, a nyaralóink közel vannak egymáshoz, velem őszinte szokott lenni. Nem is ez a lényeg, nem ezen kéne fennakadni. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért változott meg. Miattam biztos nem, mert csak barátként tekint rám(én 23/L vagyok),nekem ő mindig is tetszett, de ő sosem akart semmit, mindig olyan lányok után futott, akik észre sem vették.
2017. márc. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!