Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől változhatott meg ennyire...

Mitől változhatott meg ennyire? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Van egy barátságom, ami nagyon jól indult.

Rájöttünk, hogy mind a ketten szeretünk sálat kötögetni, ezért együtt hódoltunk közös hobbinknak. A barátságunk is így alakult.

Nyilván később már másról is beszélgettünk, mint a sálkötögetés, és rájöttem, hogy nem csak kötögetni, hanem beszélgetni is tudunk más, érdekes dolgokról.

Az utóbbi hetekben viszont nagyon megváltozott. Nagyképű lett és arrogáns, nem tudom, hogyan kezeljem. Kérdeztem tőle, hogy van e mostanában valami baj, amiért ilyen, mert már többeknek is feltűnt ez a hirtelen változás. Voltak ilyen apróbb mélypontjai, de azokon túllépett egy-két nap után. Ez viszont már pár hete tart.

Furcsa, hogy nemrég még együtt kötögettünk, most pedig így viselkedik.

Nem hiszem, hogy túlreagálnám a helyzetet, mivel eléggé türelmes vagyok, az eddigi nehézségeit is elfogadtam, most viszont nem tudom, miben segíthetnék neki.



2016. jún. 9. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Nahat te meg nem alszol? XD
2016. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Sajnálom...

Tudom milyen elveszíteni egy barátot, velem is történt már hasonló. Ilyenkor nem kérdezgetni kell, hogy mi a baj, hanem leülni egyik délután egy bögre tea mellett és elmondani határozottan, hogy mi a probléma. Azután látod csak, hogy mekkora a baj. Ha változik, akkor hatással vagy rá, fontos vagy neki. Ha nem változik, akkor már baj van. Olyankor magára kell hagyni, aztán majd rádöbben, hogy mit veszített, amikor már késő.

2016. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Egyszeru a valasz valtoznak az idok, valtoznak az emberek. A kerdes mar csak egy..melyik iranyba?
2016. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Elnézést?


Második válaszoló:

Nem hinném, hogy fontos lennék neki emberileg annyira, mint a sálkötögetésben. Abban reménykedem inkább, hogy fontos neki a közös hobbink, pont ezért félek, hogy elveszítem őt és egyedül kötögethetek tovább. Valószínűleg nem fogom elutasítani őt, ha továbbra is együtt fogunk sálat kötögetni, viszont eddig mindig ott volt a kedves kis plusz, hogy egy remek barát volt, nem csak kötögető társ. Ezt szeretném valahogy megmenteni, képtelen vagyok belenyugodni a gondolatba, hogy elveszítsek valakit.


Harmadik válaszoló:

Köszönöm.

2016. jún. 9. 00:18
 5/7 anonim válasza:
100%

Második válaszoló vagyok

Talán a délutáni tea mellé hozhatnád a közös hobbitokat, a kötögetést:) Vagy esetleg kitalálhatnál valami új hobbit az úgymond új személyiségéhez, hátha akkor nyitni fog feléd, utána meg már meg fogod tudni beszélni vele, mivel ha az új énje is kötődik hozzád, akkor a régi is fog:)

#szeretlekthemisztoklész

2016. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elso es a harmadik vagyok egyben.

Ja, semmiseg. :D

2016. jún. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, rájöttem a helyzet megoldására. :)

Szeretlek, Themisztoklész.

2016. jún. 9. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!