Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért szégyell...

A legtöbb ember miért szégyell meztelenül lenni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Túl szőrös a seggem.
2017. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Mármint nem arra gondolok, hogy miért nem úgy sétál az utcán :D

De sokaknak a párjuk előtt való levetkőzés, orvos előtt vagy műtét alkalmából szükségszerű meztelenre vetkőzés vagy egy közös zuhanyozó, öltöző is problémát okoz.

Miért van ez belénk nevelve?

2017. márc. 19. 21:29
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Pl ha nincs valaki megelégedve a külsejével és ezért gátlásos, stb.
2017. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

A társadalom, a reklámok nagyon sok gátlást nevelnek egy emberbe. Lásd, ha már nem olyan lapos a hasad, mint Caranak, akkor te már nem érsz annyit.

Másrészt vannak félénkebb, visszahúzódobb emberek, akiknek ilyen a természete.

2017. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Mert így nevelték.
2017. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Mert a legtöbb ember kiröhögi.
2017. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Mert otthon helytelen, természet ellenes nevelést kapott.
2017. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%

7_es. Éppen fordítva, Aki nem szeret meztelenkedni mások előtt, az kapott otthon jó nevelést! Függetlenül attól, hogy milyen az alakja.

Az viszont már más dolog, ha valaki az orvosnál vagy, ha szükséges, közös fürdőben sem vetkőzik le. De ilyen helyzet ritka.

2017. márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is kellemetlenül érzem magam, amikor le kell valaki előtt vetkőznöm, mert kiszolgáltatottnak érzem magam, miközben ott áll előttem valaki más, aki ruhában van. Nem hiába sozkták amúgy azt mondani a lámpalázas embereknek, hogy képzeljék azt, amikor kiállnak egy tömeg elé beszélni pl., hogy rajta kivül mindenki pucéron van. Ruha nélkül olyan védtelennek, kiszolgáltatottnak tűnik egy ember.
2017. márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

Egyest lepontoztátok pedig igaza van. Nekem is ez a problémám.

Kockás has megvan, izmos kar, láb megvan. Nem vagyok a világ legjobb képű pasija, de szerintem átlag felett vagyok ilyen téren is. Viszont nekem is olyan szőrös ott lent. És nem azzal van a baj, mert mindenhol máshol borotválkozok. Hónalj, intim részek nincs semmi gáz. De a fenéknél aki borotválta tudja milyen mikor nő vissza. Nekem nem éri meg. Viszont nem is szívesen mutogatom meztelenül.

2017. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!