Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szégyenlősségre tényleg az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szégyenlősségre tényleg az a legjobb "gyógyír", ha meztelenül van az ember egésznap?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 10:15
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Privátot nem kérek, ha lehet!
2017. febr. 19. 10:18
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2017. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Esetleg valami hasznos tanácsot írnál?
2017. febr. 19. 10:28
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Mit szégyellsz magadon?
2017. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem erre miért kelle gyógyír.

Ha esetleg majd összeszoksz valakivel, akkor egy idő után vele ez majd megszűnik. De ne várd, hogy mindjárt elsőre.

2017. febr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Már 1 éve együtt vagyok, de még mindig nem látott meztelenül, mert félek, hogy mit fog szólni. :(
2017. febr. 19. 10:43
 7/22 A kérdező kommentje:
Vagyunk*
2017. febr. 19. 10:43
 8/22 anonim ***** válasza:
84%
Komoly kapcsolat lehet :-D
2017. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
valami mentalis betegseged van, ez mar biztos.
2017. febr. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi a párommal fél éve vagyunk együtt, és bizony, ha együtt vagyunk, és lefekszünk egymással, akkor utána nem öltözünk mindjárt fel, hanem meztelenül vagyunk egymás előtt elég sok ideig. Az elején én is szégyenlős voltam, mert féltem, mit fog szólni a testemhez, mert évekkel ezelőtt majd 30 kilóval többet nyomtam, és a bőrömön lehet látni a túlsúly által megmaradt csíkokat, a megereszkedett bőrt. Még az elején megkérdezte, hogy mi az, én elmeséltem neki, ő végigpuszilgatott, és többet nem kérdezte, hanem szinte minden alakalommal elmondja, hogy milyen jó testem van, és, hogy ő mennyire szereti azt. Pedig még lehet kéne 10 kilót fogynom. Ha szeret a barátod, akkor nem azért fog szeretni, hogy milyen a tested, hanem, hogy milyen ember vagy. De az azért már abszurd, hogy egy éve vagytok együtt, és még nem látott meztelenül. Szexelni ruhában szexeltek, vagy még nem is volt köztetek semmi sem? Mert azért egy kapcsolat egyik fontos alapköve a jó szex is szerintem. Jót szexelni pedig csak úgy lehet, ha feloldódsz a párod mellett, és nem szégyenlősödsz.


23/N

2017. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!