Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sok ember...

Miért van az, hogy sok ember egyszerűen levegőnek nézi a csendes, visszahúzódó embereket?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok (20/f), és alig akarnak szóba állni velem. Igaz, kissé "csodabogár" vagyok és furcsán kommunikálok, de ettől még nem vagyok hülyegyerek, mégis mindenki úgy kezel. Miért van ez?

2017. márc. 19. 10:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

számukra unalmas, esetleg érthetetlen vagy

nem kötelező mindenkivel szóba állni, vagy keresni a társaságát...


24F

2017. márc. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Korántsem mindenkinek keresem a társaságát. De azért zavar, hogy egyetlen barátom sincs, barátnőm még kevésbé.
2017. márc. 19. 10:22
 3/17 anonim ***** válasza:
36%
Felhívnám rá a figyelmed, hogy a barátsághoz két ember kell, az rohadtul nem működik, hogy valaki barátkozna te meg nem is válaszolsz. Ha barátot akarsz tedd oda magad és szólalj meg, ha meg nem, akkor így jártál. az irreális elvárás, hogy majd mások keresik a kegyed csak úgy, neked meg semmit nem kell csinálni...
2017. márc. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#3 Erről szó sincs. Én próbálok tenni valamit, hogy barátokat szerezzek, de ők nem fogadnak el engem.
2017. márc. 19. 10:45
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
MI tesz csodabogarra? Mit ertesz furcsa kommunikacio alatt?
2017. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Én is csendes és visszahúzódó vagyok. És nem is lett egyetlen barátom sem olyan helyeken ahol ezt a tulajdonságomat mutattam. Ahol viszont erőt vettem magamon odamentem valakihez beszélgetni, érdeklődni, esetleg elhívtam egy sörre vagy bármi, azokkal mai napig barátok vagyunk... Szóval ez rajtad áll! Szedd össze magad, különben egyedül maradsz.
2017. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Furcsán fejezem ki magam, furcsa a modorom, a beszédstílusom, stb. Tudom, hogy ebből nem egészen derül ki számodra, de nem igazán tudom leírni, látnod kellene...

2017. márc. 19. 11:14
 8/17 A kérdező kommentje:
Csodabogár alatt pedig értsd: érdeklődési területem és viselkedésem a legmesszebbmenőkig eltér az átlagtól.
2017. márc. 19. 11:15
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem a megfelelő emberekkel próbálsz barátkozni.

Ha pedig ennyire eltérsz az átlagtól, akkor nem csoda hogy nem sikerül barátokat szerezned. Sajnos főleg a fiatalabb korosztályra jellemző, hogyha eltérsz az átlagtól és nem ugyanazok az érdeklődési köreid, mint nekik szinte biztos hogy ki fognak nézni maguk közül. Olyan helyen próbálj barátkozni ahol vannak hozzád hasonló "csodabogarak".

2017. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
5%
Erő, pénz, dominancia, hatalom. Ezeket keresi minden ember, főként a lányok.
2017. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!