Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember buliban, hogyan...

Az ember buliban, hogyan táncol úgy lányokkal, hogy semmi féle érzelmi kötődést nem alakít ki?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen olyanokkal táncol az ember sokáig, akiket valamilyen szinten vonzónak talál, és akkor táncnál nem feltétlen fejeződik be a menet


de mi az ami megállítja az érzelmi kötődést a két ember között?


Vagy ez csak egyszerű rutin kérdése, aki sokat partyzik annak ez természetes?


f



2017. márc. 21. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, rengetegen szexelni is simán képesek mindenféle érzelmi kötődés nélkül, egy sima táncnál nekem inkább az a furcsa, ha egyáltalán bármilyen kötődés kialakul. Azért szerintem az érzelmi kötődéshez sokkal több kell, mint a fizikai vonzalom, a másik alapos megismerése nélkül nem is az igazi.

személyiségtípus kérdése szerintem ill. valamilyen szinten a tapasztalaté is.

2017. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak tánc, miért kéne bármiféle érzelem/kötödés vagy ilyenek?
2017. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

úgy látszik én ahhoz a csoporthoz tartozom akinek ez probléma, de a legtöbb ember nem ilyen


komolyan mondom irigyellek titeket


igaz én barátságokban sem bírom a felszínességet és ezt a lehető legobjektívabban mondom, mindenféle pozitív vagy negatív töltettől mentesen

2017. márc. 21. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj én ezt most nem tudom elképzelni. Tehát csak olyanokkal táncolsz, akiket vonzódsz vagy elkezdesz táncolni valakivel és egyből vonzódni kezdesz hozzá? Hogyan kell ezt elképzelni?
2017. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tánchoz aztán a legkevésbé kell érzelmi kötődés. Összhang a mozgásban, az igen, de ehhez még csak kedvelni sem kell a másikat.
2017. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Tehát, táncolgatok eleinte próbálgatom a lányokat, és ha valaki tényleg olyanba bukkanok aki valamilyen szinten bejön és úgy látom, hogy ez a "másik irányban" is igaz, akkor vele tovább táncolok, esetleg új szintekre jut el a dolog pl smaci vagy akár még tovább


és ilyenkor a normális az lenne, ha teljesen hideg maradnék érzelmileg és a fizikai kontaktusra fókuszálnék?


Ha ez így van, akkor körülbelül ez nekem annyira furcsa lenne, mintha valaki azt magyarázná, hogy az érett körte miért sós, és savanyú én meg azt magyaráznám, miért édes

2017. márc. 21. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te csak akkor táncolsz, ha meg akarsz fektetni valakit? Azér táncolgatsz lányokkal mert próbálgatod őket? Szép.
2017. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért mert egyrészt jól érzem magam, másrészt úgy vagyok vele, hogy a másik is jól érzi magát


most ezt úgy írod, mintha az emberiség léte nem ezen múlna,

te ugyanúgy táncolsz a saját nemeddel mint az ellenkezővel?


még mindig nem konfliktuskeltés végett írtam, hanem érdekel

2017. márc. 21. 18:57
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Te beleszeretsz mindenkibe, akivel táncolsz, vagy mi? :D Hozzám is jöttek oda emberek, táncoltam velük egy-két szám erejéig, majd köszipuszicsá, és mindenki bulizott tovább a saját baráti társaságával. Sőt, párok is jöttek már oda hozzám, hogy jól táncolok (szerintük), hadd táncoljanak már velem kicsit, aztán le is lépnek. Mindenki jól mulat, semmi elköteleződés meg következmény nincs, ennyi :D

Sokan egyszerűen csak szeretnének egy jót táncolni aztán lelépni :D

2017. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!