Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rossz, bűnös ember vagyok, ha...

Rossz, bűnös ember vagyok, ha irigylem a menő 20-30-as hapskat, akik simán smárolhatnak a cuki, formás, vonzó, szexi, szép tini lányokkal bárhol, bármikor?

Figyelt kérdés
Ezek olyan kis cuki, kislányos lányok, nekem pont eseteim, de az ilyen felnőtt fickók viszik őket, nem tudom miért nem jövök be úgy nekik, talán az a baj, hogy kisfiúsan nézek ki, de hát ha ez genetika, akkor nem tudok mit tenni, így sosem lesz olyan barátnőm, akihez igazán tudnék vonzódni? Mindig ilyen jó csajokról fantáziálok, nem tudok vonzódni kövér lányokhoz. De a formás, pici csajok olyan flegmák és bunkók valamiért.
2014. ápr. 12. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem azért nem jössz be nekik mert ronda vagy vagy ilyesmi, hanem mert miért járnának veled, ha van egy 25-30 éves csávó akinek van háza kocsija meg pénze
2014. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért flegmák meg bunkók az ilyen "szexi" csajok, mert túl kedves vagy velük, és ezért azt hiszik hogy ezzel a viselkedéssel megússzák előtted.

Ezek a nők azok, akik csicskáztatnak mindenért, meg panaszkodnak, ha nem úgy vannak a dolgok ahogy ők akarják.

Te ne dőlj be ezeknek. Ha így viselkednek veled, hagyd ott őket, vagy add tudtukra, hogy veled így nem viselkedhetnek.

Ne feledd: A nők bírják azt, ha te vagy az, akinek meg kell felelni. Mint ahogy te is oda vagy azokért a lányokért, akiket nem tudsz megszerezni.

Annyi kell, hogy te add meg a szabályokat, és minden jó lesz.

Ettől függetlenül számít a külső is, úgyhogy hozd ki magadból a legtöbbet. Akárki akármit mond, te se jönnél össze olyannal aki csúnya, akkor egy lánytól hogy várhatod el?

Kisfiúsnak meg azért érzed magad, mert még nem nőttél fel, és valószínű kicsi a tesztoszteron szinted.

Egyél sok telített zsírt, koleszterint, és eddzél keményen.

Adj időt a változásnak, és mindig te legyél magadnak a legfontosabb. A te érdekeid először, mások érdekei utána. Ezt vésd a fejedbe.

2014. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na látom megy az "intellegtuális eszmecsere ":D
2014. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?:)
2014. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-mas:

Pedig amit írtam az igaz.

Az erősebb emberekhez vonzódik mindenki. Aki gyenge, alázatos, és hagyja, hogy uralkodjanak felette, az nem kapja meg azt, amit akar. Hogy kapná azt amit akar, ha nem tesz érte semmit?

Az ilyen fiúknak, mint a kérdező, az erősebb ember az maga a lány.

Mivel a fiú rajong a lányért, és egyáltalán nem érdekli, hogy hogy viselkedik, mert a fiú szerint már így is "szerencsés" hogy a lány egyáltalán ráfordítja az idejét.

És ez nem jó.

Te keresel párt, nem pedig próbálod rávenni a lányt, hogy megkapjad.

2014. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!