Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis mi vesz rá sok ember,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi vesz rá sok ember, hogy itt írogasson, mikor nyár van, tele a strand szép lányokkal, és gyönyörű idő van?

Figyelt kérdés

Élvezni kellene az életet, nem itt panaszkodni, hogy nem megy.

Próbálkozni kell, és sikerül.

Tele a strand jobbnál jobb nőkkel, akik mind gyönyörűek.



#szépidő #gyerünkfürdeni
2015. jún. 13. 16:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Van aki párkapcsolatban él, és jelenleg vizsgaidőszakja van, tanul, és pihenőidőben felnéz ide (is) "kikapcsolódni" :D Egyébként biztos van több oka, pl legtöbb városba nincs jó strand, vagy nincs kivel elmennie, egyedül meg nem mer, stb.
2015. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj, ha helyettem megirod a vizsgakat, nem kell ketszer mondanod...
2015. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az "árnyékban 35 fok" típusú időnél nincs is szebb, pláne egy olyan városban, ahol az egyetlen strand olyan drága, hogy csak a korkedvezménnyel belépő nyuggerek áztatják a seggüket.


Csodás, veszem is a fürdőruhámat és máris belevetem magam a..... nem, mégsem.

2015. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kérdés annyira szánalmas, hogy nem igaz. Mert szerinted csak egy típusú ember van, akinek minden vágya strandolni egész nap?


Te meg mit keresel itt, miért nem vagy a strandon? Vagy most voltál és csak hencegni akarsz egy sort?


Mégis mi vesz rá arra téged, hogy más ember szabadidejének az eltöltését kérdőre vond?


Na, ugye, mindjárt más.

2015. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"Te meg mit keresel itt, miért nem vagy a strandon?"

nemrég értem haza.

Mivel az egyik legnagyobb hazai tó mellett lakom, minden nap mehetek.

A kérdés meg azért jutott eszembe, mert itt sokan írják, hogy nem tudnak jó nőket felszedni.

A strandon lehet próbálkozni, tele jó nővel.

2015. jún. 13. 17:24
 6/29 opened paradise ***** válasza:
97%

Kimenjek a gatyarohasztó melegbe?

És a fényre?!

Inkább maradok a koporsómban.

2015. jún. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó hát annak könnyű minden nap strandolni, akinek ott van tőle egy köpésre. Én kisvárosban lakom, nem hogy strand, uszoda sincs. Az úti költség a belépő jeggyel több ezer forint...bocs már hogy nem futja rá...még a Balatonon sem voltam soha, mert baromi messze van tőlünk.

Amúgy lány vagyok, szóval nem szoktam itt siránkozni, hogy nincs csajom, de nem mindenki engedheti meg magának a mindennapos strandolást. Sokan örülnek, ha egy nyáron egyszer eljutnak...

2015. jún. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Én szeretem itt töltni az időmet, amikor nem vagyok épp a szabadban :D Mondjuk nem is panaszkodom, hogy nincs senkim... büszke vagyok rá :)
2015. jún. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
59%
drága a strand és sok a fertőzés veszély! meg oda családos emberek járnak inkább! meg ne te döntsd már el mit csináljak
2015. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

Gondoltam rá, h kimegyek, de végül nem mentem. A múlt héten voltam már, és a jövő héten is lesz rá lehetőség. Én egyébként nem panaszkodtam itt.

És, a héten kicsit sokat voltam a napon, nem akartam most még jobban leégetni magam a strandon.

2015. jún. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!