Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bánt engem, ha én nem...

Miért bánt engem, ha én nem csinálok vele semmit?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akinek még az is problémát jelent, ha levegőt veszek, és akkor jön kötekedni, jogtalanul.

Talán közrejátszhat, hogy féltékeny rám (én jó tanuló vagyok, és jó sportoló is)

Mi vezetheti rá erre? Már nagyon zavar. (És mivel lányról van szó nem verhetek be neki egyet se)



2017. márc. 22. 06:48
 1/7 anonim válasza:
Lehet, hogy tetszel neki csak igy akarja, hogy figyelj ra👌
2017. márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Adja a jó Isten, hogy nem...

Nem elég, hogy van barátnőm, ő még csúnya, rossz tanuló és cigány is...

2017. márc. 22. 07:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat pedig olyankor szoktak a "gyerekek egymas hajat huzgalni."

Szerintem igaza van az 1-esnek, tetszel neki, es azok alapjn ahogy nyilatkoztal rola valoszinuleg nem tudja helyen kezelni, hogy kb zero eselye van nalad...vagy meg annal is kevesebb.

2017. márc. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mit csinal pontosan?? am romaknak verukben van a kotekedes, meg is bolondulnanak ha nem kotekedhetnenek valakivel.
2017. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az vezeti erre rá, hogy primitív és nem tudja kezelni a helyzetet. Származástól függetlenül vannak ilyen tahók, nem kell ehhez cigánynak lenni.
2017. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hármas hozzászóló:

Genyónak nevez, lenyomorékoz, leb*ziz mert Rockot és Metalt hallgatok és nem "ákáhuszonhatot mert az az isten"

Vagy egy videót akartam mutatni a haveromnak még direkt halk hangerővel nehogy kössön, erre a terem másik feléből: "XY genyó kikapcsolod"

Meg mindig mondja (előzmény nélkül) hogy ígyis-úgyis csúnya vagyok.

2017. márc. 22. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es megmondta a frankót, nincs mit ragozni rajta.
2017. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!