Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valoban nem er semmit amit...

Valoban nem er semmit amit csinalok?

Figyelt kérdés

Multkor itt volt ferjemnek a legjobb baratja. Delelott mentek fat vagni maszekba du meg iszogattak, beszelgettek. Nekem aznap nagyon fajt a fejem, terhessegem ota eloszor (21hkm) ledoltem pihenni, be is aludtam. Mikor hazaertek, hideget ettek, csak kesobb lett meleg etel de a cimboratol megkaptam, hogy koszoni szepen a meleg etelt, en egesz nap csak fekszek, a se*ggem vakarom meg egyebkent is az hogy elfozogetek kitakaritok az nem munka az semmi...majdnem elsirtam magam kiosztottam es kizavartam.. mondtam neki hogy nem tehetek rola hogy bealudtam, hogy egesz heten meg se alltam mert egyetem, itthon is csinalni kellett a dolgomat es ebed is mindig delben volt az asztalon. Nem vagyok nyugos kismama de ez rosszul esett szerintetek se er semmit amit itthon csinalok? Hogy kitakariok esforintból megfozok, hogy azt mar ne kelljen? A takaritas az semmi mert nem a fat vagom vagy cipelem?

28N


2017. jan. 4. 05:21
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
*Hogy kitakaritok es megfozok hogy ne paromnak kelljen?
2017. jan. 4. 05:23
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Most ebből nem igazán tudhatjuk, hogy milyen vagy otthon, mit teszel meg a háztartásban, stb.

De viszont akár barát akár nem, egy vadidegen a házatokban, szóval undorító féreg az ilyen, hogy beszól neked.

Ha annyira főt kajára vágyik, akkor takarodjon haza a barátnőjéhez/feleségéhez, aztán főzzön neki az.

Ez nagyon gáz dolog. Örült volna, hogy egyáltalán enni kapott. Pofátlan az ilyen.

Férjed megvédett legalább, vagy beleszart a pofádba?

2017. jan. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

21 hetesen én takarítani se engedtem a feleségem, inkább megcsináltam én magam. Mondjuk veszélyeztetett volt.

Amit a férjed barátja mondott, az a pofátlanság netovábbra. Ha az én feleségemmel beszélne így valaki - függetlenül attól, hogy én mit gondolok - úgy bsznám pofán hogy a fal adná neki a másikat. És minimum, hogy a házam közelébe se engedném többet. Nonszensz...

2017. jan. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Most nem mindegy neked, hogy egy bunkó idegennek mi a véleménye?

A helyedben inkább azon rugóznék, hogy vajon a férjednek is ez a véleménye, és te voltál a téma egész nap, hogy ilyen bátran a szemedbe vágta a legjobb barátja? És ő hogyan reagált?

Igazuk van a többieknek, ha bárki így beszél egy normális férfi terhes feleségével, akkor neked nem kell kinyitni a szádat, a mondat második felét már röptében tudja csak befejezni.


Ilyenkor lazán, csuklóból vissza kell vágni, hogy az nem munka, amit csak évente egyszer kell megcsinálni, az hobbi. Mint a pasiknak a favágás.

A munka az, amit minden nap csinálni kell, mint a főzés és a takarítás. :P

2017. jan. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, hogy vette a bátorságot egy idegen férfi, hogy így kiosszon a saját otthonodban, hogy mivel töltöd az időt és mivel nem?! Teljesen mindegy, hogy terhes vagy, így nem beszélhet veled senki, még a saját férjed sem! Hacsak nem az volt megbeszélve, hogy ha esik, ha fúj, meleg étel lesz x órára, és mégse lett, akkor van okod magyarázkodni, más esetben mindenkinek pofa alapállásba! Már miért kellett volna neked az ő számára meleg ételt adni? A saját háztartásában dirigáljon, meg legyenek elvárásai, vendégségben örüljön, és legyen hálás, ha megkínálják azzal, ami otthon van. Hol volt a férjed, amikor ezeket mondta neked?!Remélem, nem hallgatott nagyokat, mert más esetben el nem tudom képzelni, hogy miért mert ilyen módon beszélni veled az a pasi...
2017. jan. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
És a férjed nem szólt egy szót sem?Igazából neki kellett volna kizavarni a terhes feleségét megbántó,megalázó férfit.Ha meleget akart enni menjen haza vagy étterembe és ott verje a tam-tamot.De ezt még baba nélkül se tűrném.
2017. jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

"Mikor hazaertek, hideget ettek, csak kesobb lett meleg etel de a cimboratol megkaptam, hogy koszoni szepen a meleg etelt, en egesz nap csak fekszek, a se*ggem vakarom meg egyebkent is az hogy elfozogetek kitakaritok az nem munka az semmi..."


Ezt a barátod barátja mondta?! Mi köze a saját háztartásodhoz, és hogy mit zabálhat nálatok?! Hogy jön ő ehhez, hogy ő így beszéljen veled?


Nem elsírni kellett volna magadat, hanem úgy piccsán rúgni ezt a fo..stalicska nőgyűlölő sutyerák hülegyereket, hogy elszáll a Holdra!

Jaj, hogy ilyet miért nem kaphatok a kezeim közé! Az összes szőrszálát a tökén kitépném egyesével és a farkánál lógva akasztanám fel és addig ütném amíg él!


A te kedves élettársad meg ezt hagyta?? Azonnal otthagyni, meg se szülném a büdös génhulladék gyerekét!


Tipli, elfele kisasszony! Szaladjon ameddig a szeme lát és vissza se forduljon, soha!!!

2017. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, h azért kellett neked és nem a férjednek kiosztani a fickót, mert nem volt ott, mikor beszólt.
2017. jan. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is, hogy jön bárki is ahhoz, hogy elszámoltasson és ilyen paraszt stílusban beszéljen veled a saját otthonodban?
2017. jan. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előzőeknek, ott csak az meri megtenni, ahol előtte téged kibeszélhettek és közösen "szidtak"!

Ez az ősgyökér biztos telebeszélte az élettársad fejét, és oltogatta egész nap, pontosan azért, mert ennek a senkiházinak még a caros bokor alján se terem nő ilyen stílussal, és ezért az élettársad boldogságát irigyeli!


Azonnal szakítani vele, az élettársad eközben mit csinált?! Malmozott a kezével?

Miért nem vágta pofán?????

2017. jan. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!