Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Minden napom ugyanúgy telik...

Minden napom ugyanúgy telik és nem csinálok semmit. Mit kellene csinálnom? Van más is hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Már alig várom, hogy véget érjen a szünet és elkezdődjön az iskola mert akkor le tudom magamat foglalni, tulajdonképpen a tanulás tölti ki a napjaimat. Ilyenkor nyáron viszont nem tudok mit kezdeni magammal. Minden napom ugyanúgy néz ki... Kilenc óra körül felébredek és egész nap netezek, videókat, sorozatokat nézek, majd este lefekszem aludni. Másnap ugyanez kezdődik előről és ez megy már június óta... Hiába szeretek egy-két sorozatot, már nem is annyira szívesen nézem őket. Nem is nagyon van kedvem semmihez. Időnként kitakarítok, rendet rakok a szobámban vagy főzök valamit, de ezeknek is csak azért állok neki, hogy csináljak valamit, de nem élvezem őket és ugyanúgy halálra unom magamat. Nincsen semmilyen hobbim, nincsenek barátaim. Nem tudom, hogy mit kellene csinálnom, de már elegen van abból, hogy minden nap csak a szobámban ücsörgök. 17/L
2016. júl. 27. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez a helyzet egész nyáron fekszek az ágyn zenéthalgatok vagy videótznézek

17/f

2016. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

találj valami hasznos hobbit...

pl kezdj el képszerkesztést tanulni, vagy programozni, vagy valamit, ha mindenféleképpen a gép előtt akarsz ülni...de ha kimozdulnál akkor keress kinti hobbit ami kreatív...

de ha akarsz rajzolhatsz is akár...


23F

2016. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem.

Olyan haszontalannak érzem magam.Fekszek ès netetek egész nap.Megxsjnálok én is ezt azt a ház körül, de az nem sok idő.Most legalább arra próbálom rávenni magam, hogy minden nap eddzek egy kicsit.

16f

2016. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Süss sütit! Dekoráld. Lepj meg vele valakit. Ebben van öröm. És változatos is!!!

Próbáld ki. Ha nem ezt, akkor új dolgokat, amit még sosem csináltál. Biztos lesz valami, amit élvezel!

2016. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Nyáron is lehet tanulni, mondjuk értelmes dolgokat, ami érdekel, nem azt amit suliban. Pl én japánt tanulok, közbe japán játékokkal játszok, ezzel jól elmennek a napok, meg szoktam gitározni is. Nem értem te miért nem csinálsz valamit. Annyi lehetőség van, akár mehetnél utazgathatnál, világot is láthatnál vagy dolgozhatsz is. Nyaralni elmehetsz, stb. Barátokat is könnyen lehet szerezni nyáron. Persze nem otthon ülve.
2016. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Nem tudom, hogy milyen hobbit kellene találnom magamnak. Elegem van abból, hogy egész nap csak a gép előtt ülök mert nem is kifejezetten szeretem ezt csinálni, de valahogyan másnak sem látom több értelmét. Például elmentem fagyizni is, sétálni, de egyedül semmit sem találok élvezetesnek...annyi különbség volt, hogy nem otthon, hanem az utcán ücsörögtem... Főzni is csak magamnak szoktam általában, sütit sem lenne kinek sütnöm. Itthon nem igazán értékelik, nem örülnek neki.

2016. júl. 27. 15:25
 7/14 A kérdező kommentje:
A családdal nem megyünk sehova, 17 évesen egyedül pedig nem tudok elmenni nyaralni, világot látni. Diákmunkára sem engednek a szüleim mert nincsen rá szükség. Azt mondták, hogy majd később fogok dolgozni eleget, de egyenlőre nem kell ezzel foglalkoznom...
2016. júl. 27. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!

Én nem szólok bele a többibe csak ehez a mondatot: " a szüleim nem engedik hogy dolgozzak mert dolgozni fogok még eleget".


*****ul igazuk van!

Én is mentem tescoba dolgozni mert már idegs voltam hogy mindenki dolgozik diakmunkan csak én nem.


Nagyon rossz volt.. eloszor dolgoztam úgy 8 órát hogy teknősöket húzogattam,rajtuk 5-7 raklappal vagy áruval úgy hogy a vevőket kellett kerülgetni hogy ne menjek neki.


Este gondolkodtam és bele gondoltam hogy 50 évet kell majd dolgoznom....

Igazuk van a szüleidnek.. :) Az Én anyukam is ugyan ezt szokta mondani.


17/f

2016. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is így voltam sok évig. Midig találtam valamit, sorozatok, filmek, zenék, olvasás, edzés, netezés, de mind hamar meguntam és szar volt minden.

Most már elkezdtem melózni, és ugyanúgy szar, csak leglaább kicsit többnek érzem magam, hogy csináltam valamit és kimozdultam a lakásból.

De azért jó tudni, hogy vannak még ilyen rakás szaréletű senkik, mint én.

2016. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha most annyi idős lennék, mint te és hasonló helyzetben:

elkezdenék futni járni, ami később hobbivá is válhat, illetve nyelvet tanulnék, felkészülnék egy nyelvvizsgára, vagy eljárnék nyelvtanfolyamra. Dolgozni én se mennék, gyárak, tesco hasonló helyek csak elveszik az ember életkedvét, és örökké megutáltatják a munkát, főleg a te korodban.

2016. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!