Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akar mindenki rögtön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki rögtön ágyba vinni?

Figyelt kérdés
Az elején még csak furcsának találtam, hogy aki eddig látott képen meg élőben rögtön ágyba akart vinni, de most már kicsit idegesítő, mert rohadtul nem a bármire könnyen kapható típus vagyok, hanem az a típus vagyok, aki évek óta egy komoly kapcsolatot keres és valaki meg annyira erőszakos és nem fogják fel, nem tehetik be akkor sem. Mindig dícsérik a mosolyomat meg a szemeimet, de annyira átlátszó hogy csak azért mert hátha ezzel elmegyek velük. De nem. Aki volt ilyen helyzetben az mit csinált? Van valami jó módszer? 21/f

2016. jan. 24. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lepasszolom. Kár ezért aggódni, ha valaki szeret az meg fogja érteni. A többivel ne foglalkozz.
2016. jan. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan emberekbe botlottál, akiknek csak az kell, én komoly kapcsolatot keressek, de még nem volt senkim :D 18/F, viszont az első jól válaszolta, passzold őket nem kell velük foglalkozni :D
2016. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De mondják is hogy megdugnának vagy csak ilyen jelekből gondolod hogy a szemedet dicsérik?


Képzeld az ember nem csak a lelkéből áll, hanem ott a teste is. Te is azért akarsz valamit másoktól mert külsőre is tetszik, ahogy mások is azért is akarnak tőled valamit. Csak mert a külsőd dicsérik még nem jelenti azt hogy hanyatt vágnának.

2016. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak, igazából mindig az van, hogy amikor valakivel találkozom, aki szimpatikus meg minden, akkor egy kicsit beszélgetünk, stb eddig minden jó, én kijelentem hogy nem szexet keresek és akkor ugye azt mondják hogy rendben ők sem azt akarnak. Aztán utána mondják hogy milyen szép a szemem, a szám, a mosolyom stb stb és akkor elkezdenek fogdozni meg olyanokat mondani hogy a hajam égnek áll. Mondom ember, azt mondtad nem szexet akarsz, és sokszor azt mondják hogy de valami alapján el kell dönteni illünk e egymáshoz, meg hogy ilyen szép szájjal nem csak beszélni tudsz mi...borzalom. Meg mindig csak a külsőt nézik, meg a fenekemet, nekem ez nem jön be nagyon.
2016. jan. 24. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Én igazából biszex vagyok.


Ha lánnyal is megyek randira, akkor is elég hamar van fizikai intimitás is.

A leghosszabb kapcsolatom 2,5 évig tartott egy lánnyal, akit mai napig a leggyönyörűbbnek tartok azok közül akikkel szexeltem (8-cal voltam az életben).

Vele az ELSŐ RANDIN csókolóztunk és a MÁSODIK randin szexeltünk először. Ez mellé őt tartom mai napig életem legnagyobb szerelmének is fiúk és nők közül egyaránt.


Szóval az hogy kettőtök között milyen hamar történik meg a fizikai intimitás, nem determinálja előre hogy a kapcsolatotok tartós vagy pedig alkalmi lesz.

Persze megértem hogy "vigyázol" magadra és nem fekszel le mindenkivel egyből, de ne legyél egyből ilyen elutasító azokkal, akik az elején fizikailag közelednek hozzád. Neked nincs férfi, akivel ugyanezt tennéd szívesen?

24/F

2016. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csinos, 17-22 eves fiukat mindenki meg akarja dönteni.

Nekem meg pénzt is ígértek erte.

Elküldtem a rákba.

Majd találsz olyat is, aki felkelti az érdeklődésemet nyugi.

En is komoly kapcsolatra vágytam mar 16 eves koromtól.

Es meg is találtam.

2016. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos olyan dugj meg szemed van :D
2016. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor egyre inkább azt gondolom, hogy a nők által gyakran emlegetett "a pasik 90%-a csak AZT akarja" mondás ugyanúgy igaz a meleg férfiakra is, tisztelet a kivételnek.

Anno valamikor én is azt hittem, hogy ha valaki meleg, akkor az érzelmesebb, kifinomultabb... stb. Most már rájöttem, hogy előítéletes voltam. Tévedtem.

Eddig többnyire a két véglettel találkoztam: aki már egyenesen nőies, és aki olyan amiről te írsz. Valahogy nem vonzódom egyik típushoz sem, és már kezdem feladni, hogy találok valakit a kettő között, akivel kölcsönös a szimpátia.

A jó módszer egész egyszerűen az, hogy ha neked ez nem jön be, akkor határozottan visszautasítod.

Rengeteg hozzájuk hasonló igényekkel rendelkező meleg férfi van, aki kapható ezekre, úgyhogy nem lesz nehéz megkapniuk amit szeretnének.

Tarts ki az elveid mellett! :)


21/F

2016. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit buja szépség lehetsz! Öltözz kevésbé kihívoan, csinosan! De sajnos van az a nő, aki egy szakadt göncben is tutajos szemű. És a fiúk mind csak kefélni akarnak. De minket az ösztön is hajt, nem csak a farkunkban lévő ész! :)
2019. márc. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!