Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi sok ember ezt?

Miért hiszi sok ember ezt?

Figyelt kérdés
Sok ember főként 15-16 évesek, hogy ha egy gyerek csendes, visszahúzódó, más mint ők, akkor egyböl arra következtetnek ,hogy "értelmi fogyatékos" pedig ha jobban megismernék, akkor lehet ,hogy meg is bánnák hogy folyton piszkálták, mert attol, hogy nem kiabál fojton, hogy mindenki rá figyeljen és ő legyen a középpontban, szerintem jót lehetne vele beszélgetni, nevetgélni. Szerintetek?

2017. márc. 25. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a normális emberek vagy csendben vannak,vagy börtönben.
2017. márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük,ezek a nem normálisak nem te!Ezekből lesz felnőlve az igazi b-zi.
2017. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenki azzal tündököl, ami van neki...van kinek csak hangja ugye:))))

Tojd le és tedd a dolgod;)

2017. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert saját magukat sem ismerik mélyen,csak azt hiszik.
2017. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is ilyen vagyok, és amikor rólam kezdenek pletykálni, úgy nézek rájuk, mint valami pszihopata, aztán kicsit kuncogok, és akkor vagy levágják, hogy hülyék voltak, vagy nem mernek több ilyet mondani. Vagy full idiótán viselkednek! >:D ;)
2017. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!