Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar, ha a kedvenc...

Titeket zavar, ha a kedvenc youtuberetek homofób?

Figyelt kérdés
Barni egyre-másra poénkodik a homoszexualitással, és emiatt csalódtam benne, pedig nagyon megszerettem, nagyon humoros videós. De néha Szabó Kristóf is gúnyolódik a "melegségen". Ez befolyásol titeket valamiben? Más szemmel nézitek utánna a videóikat?

2017. márc. 26. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nekem van intelligenciám és képes vagyok az alkotást elkülöníteni az alkotótól.
2017. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Nem kell komolyan venni...
2017. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én nemcsak hogy más szemmel nézném, hanem egyáltalán nem nézném többet. Szerintem a nemi identitás, és a fogyatékosság a két olyan téma, amiről nem lehet gúnyolódni, hiszen egyikről sem tehet az illető, és aki ezzel viccelődik, a szememben nagyon buta emberré válna.
2017. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Hogy lehetne így kedvenc? :))
2017. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek a 3-as válaszolóval.


Van elég más YouTuber is, találsz jobbat nála.

2017. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ hogy gúnyolódik-e vagy viccelődik. Mert nem ugyan az. Ez csak humor. Ha elítéli őket és ezt kijelenti akkor én nem nézném. De viccelődni igenis bármivel lehet, csak nem mindenki előtt:) főleg az internet világába. Nem tudom van-e rajtam kívül aki redditen és 4chanen is tevékenykedik, mert ott aztán van fekete humor de nagyon durván.
2017. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak ártatlan poénok, amik viccesek, akkor nem zavar. Én is szoktam röhögni a bu zis vicceket, ha tényleg viccesek. Viszont ha őszinte megvetésből és rosszindulatból fakad, akkor zavarna és nem követném többet az illetőt.


21/F meleg

2017. márc. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!