Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti szerettek könyvtárba...

Ti szerettek könyvtárba járni? Titeket nem zavar, ha az egyik kedvenc könyvetek nem a sajátotok, hanem könyvtári?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar, nem szeretem a könyvtárat. Pedig lassan rá kéne vennem magam, hogy könyvtárba menjek, mert nincs pénzünk folyamatosan könyveket venni...ti hogy vagytok ezzel? Nem idegesít, ha nem a sajátotok a kedvenc könyvetek?

13/L



2014. aug. 22. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Erre az egyszerű megoldás nálam az ebook :)


Amúgy nem, engem nem zavar, ha az adott könyv nem az enyém. Mondjuk nem is kötődik érzelmileg egy könyvhöz - szeretem, elolvasom, (van olyan, amit ha 10-20x nem olvastam, akkor egyszer sem) de nem esek kétségbe, ha nincs azonnal a kezem ügyében.


De a legjobb megoldás akkor is az ebook :)

2014. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
engem egyáltalán nem idegesít hogy nem a sajátom én minden hónapban megyek könyvtárba mert valami újdonságot mindig találok amúgy szerintem azért jó dolog a könyvtár mert ha nem ismersz egy könyvet akkor eltudod olvasni anélkül hogy pénzt adnál ki érte és bármennyiszer eltudod olvasni
2014. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretek könyvtárba járni,praktikus:)) és amúgy is,minek vennék folyamatosan könyveket,ha úgyis egyszer,max. kétszer olvasom el? Semmi értelme...

kedvenc könyvem meg nincs,de több is van,amit szeretek. Ezek megvannak nekem is,bár ettől függetlenül nem olvasom el őket gyakrabban

2014. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon szeretek könyvtárban lenni.. legszívesebben mindig ott lennék.. A kedves könyveimet elolvasom - némelyiket többször is-, és az ENYÉM ! ! ! A papírköteget a nyomdafestékkel pedig visszaviszem, hogy más is tudja majd olvasni, másé is legyen.
2014. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán veszek könyvet, mert drága, ezért gyakran járok könyvtárba, és nem zavar. Ami nagyon tetszik, arra pedig később szorítok pénzt.
2014. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szeretek könyvtárba járni, de könyvet még sose vettem, mert nálam az majdnem olyan mint egy házasság: jól át kell gondolni és eddig még nem jött el az "igazi"
2014. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Jobban szeretek saját könyvet olvasni, de idegen nyelven olvasom őket. Külföldi könyvesboltból rendelve eredeti nyelven feleannyiba kerül a könyvek többsége, mintha kimész a sarki könyvesboltba és megveszed magyarul.


Azért elkeserítő, hogy Angliából 2700forintért még el is hozzák azt a könyvet, ami az 5 perc sétára lévő könyvesboltban ötezer fölött van.


Havi 2ezer forint ráfordítással tudok venni évi 8-9 könyvet.

2014. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szeretek, mivel nincs e-book olvasóm. :) (Sir, irigylem Önt.) Könyveket venni drága, nekem meg nincs pénzem havonta tizensok mű beszerzésére (még ha ezerért adják, akkor sem). Monitoron nem tudok olvasni, marad a könyvtár.

Nem zavar, hogy nem az enyém, egyszer elolvasom, általában nem ragaszkodom hozzá annyira, hogy beszerezzem. Ha mégis, felírom a listámra. Egy olvasás miatt nem érné meg megvenni.

2014. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Könyvtárba nem nagyon járok, de szeretek olvasni. És engem zavar, hogyha nem az enyém a könyv...nem minden esetben, de zavar. Tegyük fel én úgy olvastam el az SzJG-t, hogy elkértem másoktól, viszont annyira beleszerettem, hogy apránként meg fogom venni (már megvan az 5. és 8. része *.*). De ha régebbi könyvekről van szó és csak olvasni akarok valamit, mert unom magam akkor a könyvtár a legjobb megoldás. Nagy a választék és nem kell érte fizetni. De inkább, ha tetszik egy új könyv (én a cím alapján válogatok) akkor megveszem (vagyis egyszer megveszem, hogyha összegyűjtöttem rá annyit).
2014. aug. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, ha nem az enyém, viszont nincs pénzem arra, hogy minden egyes könyvet megvegyek, ami nagyon tetszett, úgyhogy bevezettem azt, hogy először elolvasom a könyvtári könyvet, és ha úgy érzem, hogy azt a könyvet még jó néhányszor el fogom olvasni, akkor megveszem. :) Ha pedig nincs meg a könyvtárnak, de nagyon el akarom olvasni, akkor inkább én is külföldről rendelem, mert úgy valóban sokkal olcsóbb.
2014. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!