Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti hogyan éltétek át...

Lányok ti hogyan éltétek át azt a korszakot amikor a fiuk fogdostak a suliban? Titeket hogyan fogdostak és mit tettetek ellene?

Figyelt kérdés
Légyszives olyanak irjanak akit fogdostak.
2017. márc. 26. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem kell túlélni, normális esetben ilyen nem történik, vagy legalábbis nem rendszeresen. Szólj tanároknak, a szüleidnek, stb mert ez így nem helyzet.
2017. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
pofánvágod és kész, semmi bajod nem lesz belöle ez önvédelem.
2017. márc. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Dakota iskolába jártam külvárosi lévén... A srácok rendszeresen fogdostak,én meg megvertem őket.Aztán emiatt egyszerre többen próbálkoztak...Míg egy lefogott a többi neki látott.Ezután az egyiknek a bőrtáskám vágtam az arcába,teljes erővel, egy másiknak meg beleszúrtam egy tollat a karjába.Ettől elment a kedvük egy darabig.Akkora botrány lett, hogy a szülőket behívatták az iskolába.Egyébként Normális, aranyos kislány voltam.

Ajánlom neked is! Ijessz rájuk!:)

2017. márc. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Sosem fogdostak az iskolában.
2017. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!