Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a kamaszkori...

Mi a véleményetek a kamaszkori önmagatokról?

Figyelt kérdés

Ti milyen kamaszok voltatok? és amikor megláttok magatokról egy -azokból az időkből való- videót mit szóltok? (ugye nem csak én tartom siralmasan gáznak azt a korszakomat?:D)

Köszi mindenkinek



2017. márc. 26. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Naplót írtam. Visszaolvastam felnőttként. Kis hülyegyerek voltam 😃
2017. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is egy idióta voltam😄 Örülök hogy vége annak a korszaknak
2017. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sok dolgot már gáznak gondolnék az akkori énemből...


sokat köszönhetek annak a régi önmagamnak, hogy felépítette ezt ahol most tartok, az elveket, szabályokat, szakmákat, lehetőségeket, tudást, ismeretségeket...


bármennyire gáz beismerni az akkori gondolkodás módom rengeteget segített abban, hogy elérjem bizonyos céljaimat és megalapozzam a jövőmet...


24F

2017. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lázadó kicsapongó voltam.

Lehet hogy voltak olyan dolgok, amiket már nem csinálnék úgy meg. De nem bánok semmit. Na jó csak egyetlen egy dolgot. De azon kívül tényleg semmit.

2017. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Voltak olyan pillanataim 15-18 éves korom közt amikre a mai napig mosolyogva gondolok vissza, és néhány hete találtam meg itthon azt a DVD-t amin az akkori időszakban készült képeket, videókat tartom. Vannak közte olyanok amiket mai napig megmutatok bárkinek ha arról van szó, de azért van közte olyan amit viszont szégyenlek, és jobb ha nem is tekintek vissza rá. Régi MSN beszélgetéseim egy része is mentve van amiket még 2 éve olvastam vissza, persze nem az összeset, de jó néhányat igen, és volt köztük olyan amire egyáltalán nem emlékszek, de voltak olyanok amiket viszont gáznak tartok.

Akkoriban úgy 15 évesen nagyon bele voltam zúgva egy csajba akivel a mai napig tartom a kapcsolatot, de már messze nem érzek iránta semmit. 3 évet pocsékoltam el rá hogy összejöjjünk, elég sok mentett beszélgetésünk van, elég sok közös képünk, elég sok élményünk, de sosem kaptam meg azt amit akartam, és nagyon bánom hogy emiatt maradtam ki rengeteg dologból. Szintén ez tehet arról hogy nem akartam összejönni azzal a csajjal akivel összeakartak hozni, sőt jóformán leráztam magamról, és az élet megmutatta nekem pár évvel később hogy az a csaj milyen lett, és akkor őt jobban megismertem mert egy ideig munkatársak lettünk és bizony nagy hibát követtem el hogy nem akartam őt, mert akkor megismerve éreztem iránta valamit, de már volt párja.

Persze már van barátnőm, szeretjük is egymást, közel 25 évesen elég jó irányba halad az életem úgy érzem. Ha most olyan lennék mint amilyen kamaszkoromban voltam igazából nem jutottam volna előrébb és tuti el lennék maradva úgy 3-4 évvel.

2017. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó úton haladt.
2017. márc. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Félkész voltam, mint a legtöbben. Na persze úgy vélem, felnőttként sem mindenben kész az ember, de itt arra gondolok, hogy nagyon zöld voltam még. Ezt nem tartom siralmasan gáznak. Van pár kép és videó 10-15 évvel ezelőttről, én szívesen nézegetem őket, akkor még az utamon voltam és ez látszik is.

A régi naplóim már más helyzet, de azok elégettem egyszer, pedig most olyan jókat röhögnék rajtuk.

2017. márc. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A sok szemét közt, amit akkor kihánytam, a mai napig találok valódi gyöngyszemeket. Büszke vagyok magamra ezért, de mint embert, nem értem meg és nem ismerem meg magamat.
2017. márc. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!