Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kamaszkori hangulatváltozás...

Kamaszkori hangulatváltozás ellen lehet tenni valamit? Vagy ha nem, akkor mikor lesz ennek vége / meddig tart?

Figyelt kérdés

Általában előtte a legrosszabb. Ha rám jön a sírás a semmin, és nagyon ingerült / ideges vagyok, utána meg egyik percről a másikra ennek az ellenkezője, akkor tudom hogy másnap vagy harmadnap meg fog jönni.

Minden nap kivétel nélkül így van, de ekkor a legrosszabb.

Valamit ez ellen lehet tenni? Vagy ez normális ebben a korban? Ha igen, akkor mikor lesz ennek vége?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat.:)

14 / L



2013. júl. 25. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom nekem nincs ilyenem. Nem szoktam sírni. Ingerült és ideges az szoktam lenni gyakran :D De általában vagy vidám vagyok esetleg ideges vagy fáradt.


16L

2013. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt át kell vészelnünk, nem tudom, hogy mi segíthetne.. Talán semmi.. Nem tudod befolyásolni a hormonjaidat, ha csak nem boldogságcsokit zabálsz egész nap, és gondolom nem akarsz elhízni :D 14/L Kitartást!
2013. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.:)

Hát igen... muszáj lesz kibírnom valahogy.:D

2013. júl. 25. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezek a hirtelen bőgőrohamok engem is az őrületbe kergetnek. Főleg ha piros betűs napok vannak, olyankor megőrülök a hangulatingadozásban.:D

Leginkább a terhességi hangulatváltozáshoz hasonlítom ilyenkor a helyzetet, és akkor nevetek magamon.:D

Hogy meddig tart, azt nem tudom, de valahogy túléljük.:DD 15/L

2013. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Valahogy igen.:D

Jó, hogy nem csak én vagyok így.:)

2013. júl. 29. 14:16
 6/10 anonim válasza:
Vezess naplót, sokat segít! Tapasztalat. :) 14/L
2013. aug. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Kb. 4 éve írok.:D
2013. aug. 4. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves naplóm ma megint elsirtam magamat pisiles kozben, eztán pedig ki is rohogtem magamat.
2013. aug. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor kell egy szülő a gyermeke mellett mindenképpen empatikusan, megértően és bölcs tanácsokkal ellátva álljon. Így az okos gyerek mindent megért és nagy valószínűséggel nem esik megint ugyanazokba a hülyeségekbe, ilyen egyszerű. Ha nem olyan a szitu, akkor szülőket lehet helyettesíteni más rokonnal, vagy pedig mindenképpen jóval idősebb barátnővel (20-24 éves), akiben a saját kamaszkori negatív élmények és változások már nem felháborodást, hanem részben lenyugvást jelentenek.
2013. aug. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a sírás lenne a legjellemzőbb a kamaszkorra ... :). Sajnos a 25-35 évesek is sokat sírnak, csak már nem látványosan, a magány miatt leginkább, a rengeteg csalódás miatt (szerelmi és baráti kapcsolatokban) illetve családi kapcsolatok miatt és amiatt, hogy olykor nem sikerülnek azok a dolgok, amelyekért kidolgozták a lelküket és nem becsülik, dícsérik meg őket. Nem szabad elgyengülni, csak felállni és továbbmenni. Ez is egy változó kór.

De biztos a többi korosztály is szokott sírni amúgy.

2013. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!