Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy idősebb hölgyismerősöm...

Van egy idősebb hölgyismerősöm, aki állandóan megoszt minden családi fotót?

Figyelt kérdés
Hogyan tájékoztassam, hogy ezt lehetőleg nem kellene. Nemcsak az enyémeket, bárkiét és mindig. Az ismerőseimnek közölt képekért én felelek, de az ő ismerőire nem igazán tartozik.
2017. márc. 26. 23:13
 1/3 anonim válasza:
Hiába osztja "tovább" a te posztod/képed, ha azt csak az ismerőseid látják, mert így állítottad be, akkor kizárólag a közös ismerősöknél jelenik meg a megosztás ténye. Tehát az ő ismerősei nem fogják látni, mert ő nem bírálhatja felül a te adatvédelmi beállításaidat. Egyébként úgy is elküldheted a posztod, hogy Friends, except... >>> Itt beállítod őt és nem fogja látni, amit nem szeretnél.
2017. márc. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet ☺. Mert megbántani sem akarom, törölni meg pláne nem. 😉
2017. márc. 26. 23:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom csinálja ezt, de él a beállításom, amit az első először írt. De a második is jó ötlet, bár én nem bánom, ha lát fotókat rólunk, úgyhogy nekem elég az elsőnek említett beállítás.
2017. márc. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!