Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért utálom...

Szerintetek miért utálom nagyon az embereket?

Figyelt kérdés
Gyors étterembe dolgozóm és nagyon gusztustalanok és igénytelenek és nagyon mocskosan esznek..és két másodperc alatt úgy fel tudják baszni az idegeimet...mikor szabad napos vagyok nem is jövök már ki az utcára mert nem akarok embert látni villamosra se szállok fel a túl sok ember van rajta
2017. márc. 28. 02:31
 1/8 A kérdező kommentje:
21\L
2017. márc. 28. 02:31
 2/8 anonim ***** válasza:

Dettó. :) Én is dolgoztam ilyen helyen... a legszebb látvány amikor majd meg szakadsz a munkában, egész nap nem ettél mert nem volt rá időd, ők meg csak zabálnak (de mennyit tudnak :D volt aki 1 nap 3x is visszajött) és bambulnak ki a fejükből mint ha be lennének állva vagy nem tudom, és ezt látod. Kicsit fel tudja baszni az embert. Vagy amikor egyszerre vagy 3 helyen kiborítják a cuccost és amikor oda jutok egy asztalhoz letámadnak hogy én hol vagyok ilyenkor miért nem törlöm le. Összeaprítják összekeverik a kaját, kiborítják a tálcára. Undorító.


Tanulni kell, nem ilyen helyeken dolgozni...

20l

2017. márc. 28. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen..velem is ugyanezek fordulnak elő nap mint nap..mert néha lobbyzni is szoktam..és olyan hülye kérdéseket tesznek fel nagyon utálom őket a külföldiekről meg a vendég mosdórol ne is beszéljünk..
2017. márc. 28. 03:49
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Minden munkának vannak hátrányai, ennek ez.

De én váltanék, mert a magány nagyon gyilkos tud lenni....

2017. márc. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem illik hozzád ez a munka, amit most csinálsz. Kezdesz kiégni.

Nem mindenkinek való folyamatosan emberekkel dolgozni.

2017. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert a többségük gyökér.
2017. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ismerős. Én (a legnagyobb) moziban dolgoztam, büfében, hétvégén több ezer ember fordult meg nálunk... Katasztrófa. Szabadnapokon én sem mozdultam ki.

Arra figyelj, hogy ne gubózz be, de szerintem a legjobb megoldás más munka után nézni... Hosszú távon nagy károkat okoz egy ilyen munka. Tapasztalat. Én azóta is nagyon sokáig nem tudok elaludni és későn kelek, borzasztó gyorsan eszek (mert a moziban sose volt idő csak 5-10 perc, és hozzászoktam). Híztam 10 kilót, mikor dolgoztam, sovány voltam, minden ruha lógott raktam, most ideális a súlyom. Majdnem egy éve itthon vagyok (itthon dolgozok) és még mindig képes vagyok itthon lenni napokig anélkül, hogy emberek közé mennék. Együtt vagyok a férjemmel, a cicáimmal, és nekem ez elég.

2017. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

27N

7es voltam

2017. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!