Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Figyelemmel kíséritek a...

Figyelemmel kíséritek a kategória toplistát? Hajtotok a minél magasabb helyezésre? Hányadik hely körül szoktatok lenni? Miért foglalkoztok vele? Van-e értelme szerintetek a toplistának?

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 09:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én nem foglalkozom vele, de valamelyik nap észrevettem, hogy elég magasan állok, elkezdtem azon gondolkodni, hogy tényleg túl sok időt töltök itt...


24F

2017. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak segítés éltet. Minden más nem érdekel.
2017. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem érdekel, de volt egy idő amikor rendszeresebben néztem kíváncsiságból. Egyszer voltam kategóriában első is. Én is arra gondoltam, hogy basszus túl sokat vagyok itt, de azért kicsit büszke is voltam...:D
2017. márc. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ne nezem, egyszer neztem, mikor "ismerkedtem" sz oldallal, de nem erdekel. Nem hiszem hogy sok ertelme lenne.
2017. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem, sokáig nem is tudtam, hogy van :) Egyszer egy itteni ismerős szólt, hogy eléggé elől vagyok. Akkor megnéztem, hogy tényleg ott vagyok-e. És tényleg, szóval rájöttem, hogy túl sokat gyakorizok.
2017. márc. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Felpontoztalak titeket :)

Mennyi számít túl soknak?

2017. márc. 29. 10:00
 7/21 anonim ***** válasza:
Még sosem kerestem rá. Meg is nézem.😀
2017. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Régebben voltam 2. Nagyon meglepődtem.

Azóta szeretnék leszokni.

Most 16. vagyok. Még ezt is soknak tartom.

2017. márc. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mi az a kategória toplista?
2017. márc. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Kilencesnek: minden főkategória (itt az emberek) alkategóriái alatt találod. Pontrendszer alapján összegyűjti és kilistázza a felhasználókat. Ha megnyitod, ott tudsz róla bővebben olvasni.
2017. márc. 29. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!