Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme a supermotónak,...

Mi értelme a supermotónak, mint kategória?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem nem értek a motorokhoz. A supermoto sztem jól néz ki meg minden csak nem értem mire lehet használni amire egy túra motort vagy gyorsaságit nem. Mert kb úgy néz ki mint egy kross csak utcára tervezve. Szóval milyen igényt elégít ki amit más nem?
2013. ápr. 20. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre: https://www.youtube.com/watch?v=UI4Y6dw997o


Enduro-hoz nagyon közel áll, de ezt nem terepen használják, hanem aszfaltozott pályán. Egy igazi Supermoto-val nagyon lendületesen lehet végigmenni egy ilyen szűk, kanyargós aszfalt pályán. A fordulékonyság az egyik fő szempont. Szépen lehet csúsztatni. :)


Szóval ez sem utcára való igaziból. De még mindig értelmesebb ezt használni utcán, mint egy Enduro-t.

2013. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval igazából egy versenymotor lenne mint pl a salakmotor? Csak kikerült az utcára? Egyébként jóféle motorok nincs velük bajom csak nem értettem mire valók...
2013. ápr. 20. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, alapvetően egy szakágnak találták ki, aztán villámgyorsan elterjedt az utcán is.
2013. ápr. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!