Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent egy pár embernél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy pár embernél az, hogy válasz te kategóriádon belül párt? Egyáltalán ennek van valami értelme?

Figyelt kérdés
Most mi emberek kategóriákra vagyunk bontva vagy mi a fene? Mindnyájan ugyanúgy emberek vagyunk, tehát mi értelme kategorizálni az embereket, mindenkinek más tetszik. Nem kicsit megalázó ez az egész általánosítás?

2013. jan. 13. 12:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen...sokan azt hiszik,hogy 99% a külső.Pedig "csak" 50.
2013. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem találom megalázónak. mindenki más típusú nőt szeret pl
2013. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt szokta mondani pár okos a csúnya srácoknak. Mellesleg semmi értelme, mert a csúnya lányok úgysem a saját kategóriájukon belül választanak párt.
2013. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 schocko ***** válasza:
68%
Szép a széppel, okos az okossal, gazdag a gazdaggal, sportos a sportossal, művész a művésszel...ezek be szoktak válni.
2013. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik kategorizálni az embereket. Általában azok mondják ezt, akiknek fogalmuk sincs róla, hogy mi a szerelem.
2013. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Engem ez az egész kategorizálás idegesít és felb.ssza az agyam, pl ha valaki oda van egy lányért és valakitől tanácsot kér és az a s.ggfej valaki meg bebeszéli neki, hogy az nem ő kategóriája és csodálkoznak, hogy sok ember önbizalom hiányos. Nem egyszer láttam már kövér nem szép pasit jó nővel és fordítva. Egyszer kétszer én is eléggé depis voltam ezek miatt az értelmetlen általánosítások miatt. Olyan nincs, hogy egy párnak mindenben megkel egyeznie, aki ezeket az idióta általánosításokat kitalálhat az egyen kutya sz.rt bölény sz.r szósszal.
2013. jan. 13. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne foglalkozz vele. ;)
2013. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sok ember is azt hiszi, hogy a pároknak 100%-ban egyezniük kell.
2013. febr. 1. 12:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te ezt teljesen félreérted. A saját kategória nem a külsőre van mondva, legalábbis én nem a külsőre asszociálok e szókombináció hallatán. Nekem az első gondolatom a saját kategóriáról az, hogy hasonló értékeink legyenek, hasonló életfelfogás, hasonló értelmi szint és hasonló társadalmi helyzet. A túl nagy különbségek nem jók egy kapcsolatban sem.
2013. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De azért gondolom minimális különbségek nem árthatnak, pl az egyik csendesebb, mint a másik vagy az egyik kicsit jobb anyagi háttérrel rendelkezik, mint a másik.
2013. febr. 1. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!