Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mégis hogyan fogadjam el...

Mégis hogyan fogadjam el magam, ha mindenhol azt látom hallom, csak akkor valamire való egy nő, ha vékony?

Figyelt kérdés

Önbizalmam sosem volt.Tudom hogy fogynom kell.Több ember is mondja,olvasom,fogadd el magad,szeresd magad stb... ne azért fogyj hogy mások elfogadjanak bla..bla...

Sajnos én nem szeretem magam,aztán jön a kérdés másoktól:akkor hogyan szeressen más? Hát én nem tudom,de akkor amíg nem leszek x kg-val könnyebb addig marad a magány?Nem fogok kelleni senkinek?Vagy hogy van ez? 25L/160 cm/75kg (nagy mellek,örököltem,utálom őket...)Fogyás előtt nem is kell hogy elfogadjam magam,csak miután lement pl: 10kg?



2017. márc. 30. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

a nőiesen telt alak is vonzó sokak számára!


24F

2017. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
túlsúlyos lány is lehet szép!
2017. márc. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a kirándulás, mozgás, séta és normálisabb táplálkozás (tudom, hogy nehéz), egyik nemnél sem ördögtől való. Itt nem azzal van a baj, hogy most 75 kg vagy, hanem hogy az emberre észrevétlenül rakódnak rá a kilók. 10 év és lehet +25 kg...érted? Ez nem annyira hiúság kérdés. Az is jó érzés, ha az ember problémázás nélkül tud öltözködni, márpedig a legtöbb fast fashion márkánál a férfiakra sincsenek nagyobb méretek.

Az más kérdés, hogy tényleg vannak olyanok, akik kövéren is elfogadják magukat, nem egy tényleg kövér lányt látok, akik igényesen és jól öltözködnek, és szépen sminkelik magukat.

2017. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Hát ez az arány véleményem szerint nem duci telt nőies azt meg szeretik :) szerintem igenis fogadd el magad és csak akkor fogyj le ha te akarod de tényleg csak akkor ha TE mert ha mások miatt teszed nem fog menni. Másrészt nem a médiára kell hallgatni hogy a nő csak vékonyan nő pfh...hülyeség. A viselkedés modor hurmor, illem, báj stb. Millioszor többet vett a latba mint az hogy hány kilo vagy. Lehetsz karcsú meg szép ha egy normális mondatot nem tud elmondani szitkozodás nélkül pl nah az valamire valo nő? Hát igen valamire ..de csak arra

Ne higy el mindent amit hallasz legyél kritikus szemléletű nem úgy vannak a dolgok mint a reklámba :)

20L

2017. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Ha az a 15 kiló felesleg ami rajtad van a szívfájdalmad, miért nem fogysz le? Kést szorítanak a torkodhoz, hogy márpedig most megeszed ezt az agyoncukrozott tortát, és lekötöznek, hogy nemehess el futni egyet? Nem hiszem.

Mélységesen irritáló, amikor egy ember a túlsúlya miatt panaszkodik. Ez nem a szemed színe, vagy az arcod, hogy ez van, ilyet dobott a gép. Ha olyan a genetikád, hogy könnyen hízol, élj egészségesen. Ha betegség miatt vagy kövér, irány az orvos. A túlsúly egy olyan dolog, amin tudsz változtatni.

Az meg egyenesen röhejes, hogy odabiggyeszted, hogy hatalmas cickóid vannak, de utálod őket. Gondolom, a hímneműek nem egyszer bámulják álló kukival a mellkasodat, és nyilván azzal is tisztában vagy, hogy időtlen idők óta a dús kebel számít az ideálnak. De te attól még utálod, mert divat egy nagymellű nőnek a melleire panaszkodni. Megsúgom, évente több millió nő egy kocsi árát költi két szilikondarabra, hogy akkora legyen a melle, mint a tiéd.


Gondolom, ezzel a kérdéseddel azt akarod elérni, hogy az összes férfi leírja neked, hogy tökéletes vagy bébi, én szeretem gyömöszölni a zsírpárnákat. De nem mindenki van ezen a véleményen. Szóval vagy elfogadod magad ahogy vagy, vagy fel lehet állni a gép elől és keresni valami zsírégető elfoglaltságot. Mert az önsajnálat nem vezet sehová.

2017. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.15:29-nek

Ez a kérdés pont nem arról szól amire te gondolsz.Nem gátol semmi sem a fogyásban,teszek érte,egészséges étkezés..torna...itt arról van szó hogy hogyan tudnám elfogadni magam?Nem pedig arról hogy azt akarom elérni hogy üzenetekkel vagy kommentekkel bombázzanak...Írhat nekem akárki akármit,hiába ha nem tudom elfogadni magam.És képzeld engem pont nem érdekel hogy hány nő plasztikáztat az az ő bajuk.Nekem elég hogy nem vagyok kibékülve a melleimmel...

2017. márc. 30. 15:42
 7/13 anonim ***** válasza:
márpedig helyetted senki nem tud megbékélni magaddal. tanácsot is csak annyit lehet adni, hogy élj úgy és alakítsd magad úgy, hogy tetssz magadnak. Ezt csakis te magad tudod megoldani.
2017. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Amikor emberek azt mondják, hogy szeresd, és fogadd el magad, akkor hülyeségeket beszélnek. Ha nem vagy egoista, nincs olyan hogy egy ember szereti önmagát. Nem fog menni, akármennyire próbálkozol, nem ez a helyes út.


A helyes út az az, hogy ha jobban akarsz kinézni akkor dolgozol azon hogy jobban nézz ki, egyébként meg leszarod a saját véleményed magadról. Nem te fogod megválasztani kinek tetszel, nem attól fog függeni te mit gondolsz magadról, hanem hogy más mit gondol rólad.


Azon meg ne filózz hogy kinek fogsz tetszeni. Ahány ember, annyi izlés. Ne az legyen a célod, hogy mindenkinek begyere. Az még annak se megy aki azt hiszi magáról hogy "kell a fiúknak".


Anélkül, hogy láttalak volna nem tudok többet mondani. De összefoglalva a lényeg: Az legyen számodra a fontos, hogy majd annak az embernek gyere be, ne magadnak. Ne gondolj rá, hogy mit utálsz magadban, hiszen mint mondtam, az nem fog számítani soha.

2017. márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha vékony akarsz lenni, akkor fogyj. Hetente 1kg-ot lehet leadni. Hihetetlen, hogy 10 hetet nem lehet kibírni.
2017. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
8as jó nagy baromság amit írsz. csak annyira tudsz rendben lenni másokkal amennyire önmagaddal is rendben vagy. az pedig, hogy mennyire függsz mások véleményétől, eléggé gyenge személyiségre utal.
2017. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!