Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok a nők közti...

Mit szóltok a nők közti rivalizálásról? A nők tényleg gonoszak tudnak lenni egymás közt?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
A nők brutálisan és undorítóan bánnak egymással.
2017. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
En regebben azt tapasztaltam (gimiben), hogy igen. De most, a "felnott vilagban" kizege valogatja. Multinal dolgozom vezetokent, itt a ferfiak a valodi ellensegek :) A nok tovabbra is csak a kulsommel rivalizalnak, a ferfiak pedig a poziciommal kapcsolatban. Es bennuk ezerszer agyafurtabb ellenfelekre leltem. Ez van, ha magad is harvos jellem vagy, hamar eszreveszed es nem hagyod magad, ami persze olaj a tuzre.
2017. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
*kozege
2017. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

*harcos

(na, elpotyoges a kobon, bocsi :))

2017. márc. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
A nok gonoszkodnal, a ferfiak versengenek egymassal. Mindket nem esetében van ilyen az azonos nemuekkel szemben. Csak a formaja,az eszkoztara teljesen mas. A celja viszont hasonlo.
2017. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Tényleg. Általánosban és gimiben láttam. Undorítók voltak egymással a lányok. 2 nőt összezárni ritkán lehet hosszabb távon. Elég megnézni itt is, hogy mennyi anyós fóbiás van.
2017. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Ez természetesen emberfüggő, de tényleg vannak nagyon álságos, minden hátsó szándékkal tarkított nők, de általánosságban ezt azért nem mondanám, hogy minden nő ilyen rivalizálós, versenygős.
2017. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
A nők imádnak kombinálni és rohadt bosszúállók ha nincsenek helyre téve.5 éve dolgoznom sok nő közvetlen közelében karbantartóként amiket hallok az néha már csömör főleg ahogy egymásról beszélnek.Az biztos hogy 1-et maguk közül mindig kiközösítenek és szét idegelik.Az egyik előző válaszadót pedig óva intem attól hogy férfiakkal harcoljon.Miközben azon örömködik hogy mennyivel jobb ma a haja mint a másik csajé közben már kiis pattintották a kis vezető helyéről.
2017. márc. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És ha egy nő végül tudomást sem vesz a másikról, levegőnek nézi,az nem sokkal jobban fáj a másik félnek mint az ha folytatná a cica harcot?
2017. márc. 30. 22:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Igen, gonoszak egymással szemben. Ez leginkább abból adódik, mert az egyik fél nem tudja elfogadni a másikat (rendszerint a kevésbé okosabb az okosabbat).

"A nők tényleg gonoszak tudnak lenni egymás közt?": hát igen. Pl.: egyszer láttam egy videón, hogy az egyik nő igencsak ODA rúgott a másiknak mezítláb, pedig már a földön volt.

2017. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!