Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan van az hogy az idióták...

Hogyan van az hogy az idióták számítanak ma normálisnak?

Figyelt kérdés

Szóval nem is tudom, hogy hogyan fogjak bele.

A húszas éveimben járok, de már jóval fiatalabb koromban elkezdtem foglalkozni a kérdéssel és ahogy nőttem fel, haladt a kor egyre inkább eluralkodott ez a "jelenség" pontosabban kifejtve a buta tudatlan emberek vannak ma az "epicentrumban" amíg a normális embereknek akiknek vannak céljaik az életben, iskolázottak azokat kiközösítik,zaklatják és teljes mértékben depresszív állapotba hoznak.

No de a ló..nak is van vége egyszerűsítve a kérdést a minden héten bulizós,trágár iskolázatlan emberek számítanak ma "embernek"?.


(bocsánat hogy ilyen szűkszavúan fogalmaztam meg a témát, de úgy gondolom ez egy érdekes téma amivel érdemes foglalkozni)



2017. ápr. 2. 02:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, azt hittem, hogy ezt csak én gondolom így. Valóban 20 vagy (?) megleptél egy cseppet.
2017. ápr. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Torzul a társadalom, és nem kicsit. Nem az számít, hogy mit csinálsz, hanem, hogy ki vagy, és mennyi a pénzed. Az sem számít, hogy mit értél el eddig, ha nem cirkuszi látványosság, akkor nem vagy érdekes. Nézd meg, hány és hány ember vásárol bulvárlapokat, néz ilyen témájú cikkeket. Sok embert csak a szenzáció érdekli, és vannak olyanok, akik készek szenzációvá válni.

Ez mindig is így volt, én ezt még a kilencvenes években, felsős koromban megtapasztaltam, ahol engem például azért néztek és cikiztek ki, mert tizenhárom évesen nem jártam discoba, nem dohányoztam és nem beszéltem csúnyán.

2017. ápr. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
20-25 évvel ezelőtt is így volt ez, azok akik még egyszer ennyi idősek, mind a mai napig ilyen emberekkel, ilyen okádék emberekkel szeretik körbe venni magukat. Ki is néznek maguk közül, sőt megkockáztatom, hogy munkahelyre eleve oda sem vesznek, ha te nem olyan vagy. Már a "szagodról" megismernek.
2017. ápr. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert többen vannak és eltiporják a normálisakat, akik lehetőséghez sem jutnak.
2017. ápr. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

Az emberiség 90%-a mindig is primitív, ruhába bújtatott majom volt, és ez nem változott attól hogy botok helyett okostelefont vesznek kézbe.


Ilyen szempontból szerintem pont a fiatalkora legnehezebb, mert ott nem tudod megválogatni, hogy kikkel zárnak egy ketrecbe iskola címén. Mindig elmondják hogy a gyerekek között vannak a jövő tudósai, mérnökei...csak azt nem teszik hozzá hogy a jövő gyári melósai és segédmunkásai, alkoholistái, munkanélküliei is, és messze ők vannak többen.


Engem is általánosban halálra szívattak, szimplán azért mert nem voltam hülye. Azt mondták stréber vagyok, pedig csak értettem a dolgokat, míg ők nem, és meg sem próbálták. Persze az egész oktatás szar, mert mi erre a tanárok válasza? Tanuld meg megvédeni magad... Sajnos a szülők, oktatók nincsenek felkészítve ilyen helyzetekre.


Pár ismerősöm még rosszabbul járt, szakközép iskolában rendszeresen elverték, halálosan megfenyegették, szintén azért mert nem tetszett nekik hogy tanul. Aztán persze majd az ilyen emberek szidják később is a szemét gazdagokat, mert hogy az ő "kemény munkájukon" gazdagodnak meg.


Persze a neves gimnáziumokban sem mennek jobban a dolgok. Ott meg pont az a lényeg, hogy ki a nagyobb sznob, mindenkinek legújabb ájfón legyen, legújabb trendi ruhák. Volt egy lány, gyerekkori jó barátom, átlagos, normális csaj volt, úgy is nevelték. Aztán gimnázium alatt elkezdték leszólni és végül "átnevelődött" agy plázapistává. És ezt még a szülők is támogatják, akik egy szülői értekezleten egymásra licitálnak hogy "ki ad többet" az iskolának.

2017. ápr. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan butítják le az embereket, így könnyebb őket irányítani :)
2017. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek a kérdezővel, meg a többi válaszolóval is.
2017. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Undorító az emberiség(nagyrésze). Minden a pénzről, az erőről szól.


"Akinek nincs az dögöljön meg, mert nem illik bele a tökéletesek sorába."

Valami ilyesmi lehet az észjárásuk.

2017. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!