Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 évesen ezek a méretek...

14 évesen ezek a méretek normálisnak számítanak vagy már kórosan kicsi vagyok?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva töltöm be a tizennégyet, és alig 150 cm magas vagyok 40 kilóval 35-6-os lábbal és 65/C melltartómérettel.Mindenki azzal piszkál, hogy milyen kicsi vagyok meg hogy lehet valaki 14 évesen alig 40 kiló meg hogy a 65-ös méret az már kóros stb.Tényleg így van?Azt hozzátenném, hogy a szüleim is alacsonyak (158 és 168 cm) és már voltunk orvosnál, igaz nem mostanában.

2014. okt. 11. 10:38
 1/4 anonim válasza:
Akkor most megnyugtatlak! 17éves leszek 1hónap múlva és 155cm vagyok 45kg és melleim sem hatalmasak :D na és? Akinek nem tetszik hogy valaki „picike” az ne nézze :D engem is piszkáltak régebben még általános suliba (gondolom oda jársz még) de ez később abba maradt :) nincs ezzel semmi gond, volt osztálytársam 20évesen 146cm szóval...:)
2014. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja és 36os lábam van :D első válaszoló voltam
2014. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ, egy kicsit azért megnyugodtam :)) amúgy én is ismerek néhány 150 centi alatti középiskolást, szóval nem vagyok egyedül.Csak nagyon rossz érzés, mikor látom, hogy a 12 évesek 2 fejjel nagyobbak nálam :-( de hát üsse kukac, azért remélem a 155 cm-t én is el fogom érni.
2014. okt. 11. 21:40
 4/4 anonim válasza:

Ne aggodj én 156cm 38 kg vagyok és olyan kicsi a mellem hogy csak a szük ruhákban látni hogy van :/

Engemet is szoktak piszkálni de nem törödök vele mert van egy ember akinek pont jol vagyik így :D

14/L

2014. okt. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!