Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy ilyen viselke...

Hogyan lehet egy ilyen viselkedésű nővel megőrizni a jó viszonyt? (Lent! )

Figyelt kérdés
Egy fiatal nő ismerősöm nemrég költözött a szomszédba. A pasijaink jól kijönnek egymással és a baráti társaságunk is többnyire azonos. Alapvetően nem rossz ember, de már régebben is nehezen lehetett őt hosszútávon elviselni. A hölgy a húszas éveiben jár, egyetemista, dolgozik, stabil párkapcsolata van. Amikor találkozunk, általában félvállról odavet egy sziát, ha a párjaink megállnak pár szót váltani egymással, akkor lenézően végigmér, ha esetleg elkezdünk beszélgetni, akkor van hogy nem reagál arra, amit mondok vagy egyszerűen elkezd teljesen másról beszélni. Egyszer vásárolni voltunk és leesett az állam attól, hogy mennyire lekezelően és lenézően bánt az eladókkal. A saját anyjával is lekezelő. Általában a közös ismerőseinkkel szemben is flegma, fensőbbségérzetű. A kommunikációja elég agresszív, beképzelt és nyafog, affektál. Simán hülyének néz bárkit, ha pedig valaki szóváteszi a lekezelő viselkedését,akkor kimereszti a szemeit és affektálva kikéri magának. Nem egyszer van olyan, hogy társaságban nem ért egyet valakivel és egy ideig játsza a szemmeresztős, higgadt úrinőt, majd amikor már nem bírja tovább, akkor fennhangon üvölteni kezd és simán beleüvölt bárki szavába, egyszerűen nem lehet vele mit kezdeni. A családtagjaival is lekezelő, szüleivel tiszteletlen. Ha nem a párjáról van szó, akkor igen kevés téma/probléma érdekli. Nem egy barátkozó típus, úgy tudom, hogy nincsenek is barátai, csak a párja néhány haverja. Külsőre nagyon csinos, szép arcú és jó alakú. Ad is magára, tiszta, ápolt, igényes a külsejére. Kb egy idősek vagyunk, kiegyensúlyozott, türelmes, békeszerető ember vagyok. Nem vagyok rá irigy, én is csinos, iskolázott nő vagyok. A barátom kedvéért szeretném, hogy ne legyünk rossz visszonyban, de velem is szemét módon viselkedik, és nem fogom eltűrni, hogy megalázzon a viselkedésével. Tudnátok tanácsot adni, hogy miként kezelhető egy ilyen helyzet hosszú távon?

2017. ápr. 2. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kimaradnék az ilyen összejövetelekből és ezt szépen elmagyaráznám a páromnak, miért. Ne szívasd magad feleslegesen, így is van az embernek elég gondja.

Nem fogja abbahagyni bármit csinálsz, bárhogyan kezeled.

Nekem is van hasonló ismerősöm, igaz, az férfi. Én kerülöm.

2017. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek nem változnak,jobb kerülni. Ezt nem lehet kezelni,bármit csinálhatsz,nem fogja érdekelni. Max ha kicsit letöröd a szarvát,leoltani. De akkor téged fog kihozni hibásnak.Ördögi kör.

Maradj ki ezekből az össze jövetelekből.

2017. ápr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerzel vízben oldódó enyhe nyugtatót és amikor összejövetel van,akkor bele rakod a poharába.

kiütni nem fogja,de ott fog ülni kussban szépen lenyugodva tőle,vagyis nem fog sok vizet zavarni.

2017. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En nem jarnek ossze vele. Ne legy ennyire szolgalelku, hogy a pasid kedveert elviseld egy ilyen ego kiralyno luvnya viselkedeset. En ferjemnek volt egy haveri kore meg nagyon fiatal korunkban (most 32 evesek vagyunk), volt ott egy lany aki ilyen volt, nem jartam el veluk. Mondtam neki (paromnak), ha akar mehet, addig en is talalkozom baratnoimmel, olvasok, tanulok, stb., de nem viselem el azt a pitsat. Aztan o is lassacskan lemaradozott toluk, vegul szet is szakadt az a banda.
2017. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem várnám el a páromtól, hogy a kedvemért egy ilyen embert kelljen elviselnie. Ugyanazt tanácsolom, mint az előttem szólók: kerüld el ezt a csajt nagy ívben. Jogod van a nyugalmadhoz és hogy a szabadidődet olyanok társaságában töltsd el, akikkel jól esik együtt lenned.
2017. ápr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!