Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én szeretem a tárgyaimat...

Csak én szeretem a tárgyaimat hosszú ideig megőrizni?

Figyelt kérdés

Sose dobok ki semmit, mindenemet megtartom. Ősrégi telefon , régi pénz amivel még anyámék fizettek a rendszerváltás előtt és mikor dobták volna ki kértem, hogy ne, megtartom. Tele vagyok mások számára kacatokkal, de nem szívesen válok meg semmi ilyentől. Most ma épp egy régi telefont találtam meg ami kb 14 éves, de vissza is tettem a szekrény mélyére, minek dobjam ki. Úgy vagyok vele, hogy "hátha még jó lesz valamire." :D


25/f


2017. jan. 6. 23:29
1 2
 1/11 Chopen ***** válasza:
87%
Én is megőrzök mindent, amihez valamilyen emlék fűz, szerintem sok mindenki így van vele.
2017. jan. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megőrzök sokmindent aminek értelme van és nem szemét.


Viszont vigyázni kell ezzel a dologgal, mert el is lehet túlozni, mikor az ember a szemetet halmozza fel maga köré és úgy fog kinézni a háza mint egy putri a domboldalon.

2017. jan. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Én a telefont, stb. értékseket eladom, de régi pénz, könyv, bizonyítvány mind megvan.
2017. jan. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Detto úgyan ez vagyok
2017. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Aki a tárgyait dédelgeti, az embereket nem szereti.


És az emberekkel bánik úgy, mint a tárgyakkal.

2017. jan. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak vigyázz, hogy ne menjen át gyűjtögetésbe.


Én nem teszek el mindent, csak azt ami hasznos. Van egy régi telefon, ha valamelyik bekrepálna. A ruhákat rendszeresen selejtezem, szeretetszolgálatnak adom. Tankönyvek javát leadtuk a suli könyvtárba, meg ismerősöknek akinek kellett, mert használni már úgysem fogom (plusz nem egy ismerős járt úgy, hogy a pincében beleköltözött az egér, bepenészedett, beáztak, mehetett a kukába. így legalább használta valaki még egy-két évig)

Régi pénzekből elraktam egyet-egyet. Amikor kivonták a forgalomból az 1-2 forintost és a papír 200-ast azokból is raktam el, de az minimális helyet foglal.

2017. jan. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na ès hàny ràk csillagjegyű van kòztetek?

(Csak kìvàncsi vagyok.)

2017. jan. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Én rák vagyok, de pont ellenkezője vagyok a kérdezőnek, mindent kidobok. :D Néha még olyan dolgokat is, amire később szükség lenne, mert idegesít, ha már hónapok vagy évek óta ott van valami, amihez hozzá sem nyúltam és csak foglalja a helyet vagy állandóan kerülgetni kell. Aztán néha megbánom, mert pont az után lenne általában szükség rá, amikor már kidobtam, és vennem kell újat. :D


Az ilyen használhatatlan ajándéktárgyak, mint pl. fénykép, plüss izé, porfogó dísz a polcra, meg hasonlók kapásból a kukában kötnek ki nálam. :D


30/N

2017. jan. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jajj én így mentem át gyűjtögetőbe, már intersparos blokkokat őrízgettem, beteges volt
2017. jan. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezzel vigyázni kell, a megrögzött gyűjtögetés,halmozás egy elismert mentális betegség.
2017. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!