Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le lehet győzni a félelmet?

Le lehet győzni a félelmet?

Figyelt kérdés
Pár napja a barátnőm megnézetett velem pár para tesztes videót. Azóta megint félek a sötétben. És a házban lévő különböző hangoktól is nagyon megijedek. Pedig 14 éve itt élek, és már meszoktam őket. Állandóan világítgatok a folyosóra, mert onnan jön a legtöbb zaj. És azóta nem igen szeretnék egyedül maradni. Mert abban a videóban nagyon sok ilyesztő dolog volt, amik nem akarnak kimenni a fejemből. Én nem vagyok hozzászokva a horrorhoz, viszont a barátnőm csak azt nézi. Az álmaimban általában mindíg meghalok, ami szerintem érthető, mert túl sok animét nézek, és abban valaki mindíg meghal. De mindíg úgy halok meg, mint valami shounen főhős aki megvédi a barátait. Most viszont egyáltalán nem anime jellegű az álmom, mindíg megjelenik egy szörnyszerű hegyesfogú, fekete szemű lány, aki megöl. Le tudom egyáltalán győzni a félelmeimet? Amúgy nagyon elszánt vagyok, ha elhatározok valamit. De most tényleg nem tudom mit csináljak. Nem akarok hülyének tűnni, de én ezeket tényleg nem bírom :(

2017. ápr. 2. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak gondolj arra, hogy ilyen szörnyek nem léteznek. Nincs ott semmi. Tudatosan, logikusan gondold át az egészet.
2017. ápr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon félek, még gondolni sem merek arra a lányra. Az nem lenne megoldás ha inkább addig néznék Bleach-et amíg el nem alszok?
2017. ápr. 2. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen le lehet. Képzeld magad Songokunak a Dragon Ball-ból, amint Szuper Csillagharcossá alakul és közben a föld minden élőlényének erejét egy energialabdába összpontosítva megsemmisíted a szörnyet!
2017. ápr. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért akarod legyőzni a félelmed, hogy horrort nézhess azzal a lánnyal? Miért nem szakítasz vele inkább? Érzéketlen akarsz lenni a szenvedésre, erőszakra? Mert a horror azzá tesz... A magam részéről én is utálom a horrort, és engem bizony senki sem tudna beültetni egy horrorfilm elé sem!
2017. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi nem tudok vele szakítani, mert lány vagyok és ő is az. Nem vagyok meleg.(ezt nem rasszista megjegyzésként írom). Azért akarom legyőzni a félelmemet, hogy végre tudjak aludni.
2017. ápr. 3. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi :)
2017. ápr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a "meleg" nem egy faj, tehát eleve nem is lehet "rasszista" a dolog. rassz=faj
2017. ápr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!