Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki le merte győzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki le merte győzni a félelmét, és oda mert menni a nőkhöz? Hogyan sikerült? Mit mondott? Nekem nem akar sikerülni.

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha látszik rajtad, hogy fosol, akkor inkább ne is menj oda, mert úgy elküldenek mint macskát szarni.

Csak akkor menj oda nőkhöz élőben, ha full magabiztos és domináns vezérbika vagy.

2016. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Félelmét?

Ne vicceljél, mitől félsz?


Azért jó esetben nem random megy oda egy férfi egy nőhöz. Persze attól még kaphat elutasítást, de aki nem mer, azt csak egy félszeg alaknak fogják tekinteni.


Próbálkozni kell, ha mást nem, tapasztalatot biztos szerzel, hogy legközelebb helyesebben fel tudd mérni, hogy érdemes-e próbálkozni.

2016. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En ugy tapasztalom, hogy eloben a legtobben nyuszik. Es inkabb irnak a kozossegi oldalakon, minthogy eloben tennenek valamit...

Pedig van meg olyan no, aki meg erre var! De ilyen ferfobol nemsok akad...

Ugyhogy tessek batorsagot venni!

2016. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugy kell legyőzni, hogy odamész és csinálod. Ha nem mersz, csak visekedj úgy mintha 1000 éve ismernéd
2016. szept. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem megy nekem.Azt se tudom mit mondjak!
2016. szept. 12. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
bárkit leszólítok az utcán, ha kell. De ismerkedés cmiatt nem látom értélmét
2016. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!